Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CIA Superior: What did we learn, Palmer?

CIA Officer: I don't know, sir.

CIA Superior: I don't fuckin' know either. I guess we learned not to do it again.

CIA Officer: Yes, sir.

CIA Superior: I'm fucked if I know what we did.

CIA Officer: Yes, sir, it's, uh, hard to say

CIA Superior: Jesus Fucking Christ.

jedina scena koja mi je bila bash smesna u filmu i koju sam zapamtio.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

te scene su izdrkavanje i narkomansko loženje i uopšte nisu morale da budu ubačene. scena samoubistva je vrhunac filma.

a mozda je bas samoubistvo emo izdrkavanje, a euro trip vrunac filma?:)

ne, ceo film je pomalo izdrk, ali meni taj euro trip uopste nije izdrkavanje jer stvarno lepo prikaze da je ortak toliko izblejao da mu uopste nije dobro.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

X-Men Origins: Wolverine je izgleda leakovao, ima na par sajtova ali izgleda da ovaj prilicno dobro radi

http://www.watch-movies-links.net/movies/x-men_origins_wolverine/#

Imate pod Version 1 prvi i drugi deo, trebalo bi da rade bez problema.

EDIT:

Izgleda da nisu sve scene dovrsene, tako da mozda i nije pametno gledati pre nego originalnu verziju.
Edited by Serthias

Najbolje su subare od Kolubare!

Link to comment
Share on other sites

koja je to holivudska verzija?

This film was already a best-seller almost three months before its official release. Illegal copies of what the director called the "3rd cut" flooded the streets of all major capitals in Brazil, for the equivalent of five dollars a piece. Criminal investigation revealed that the original DVD was robbed in the Company Drei Marc, which does the subtitles. According to estimates at least three million people watched the bootleg version, which is six hundred thousand more than it managed during its theatrical run. However, it was the most seen Brazilian film that year in Brazilian theaters.

imaju ove dve verzije? za ovu prvu kazu da je bolja verzija, dok drugom verzijom nazivaju US izdanjem... editovane su prve dve psme naracija je malo promenjena dok su scene gotovo identicne

nisam gledao film samo malo lurkovao po imdbu jer nameravam da ga odgledam

btw ovaj topik je jedan veliki WIN na celom ruru

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

shta imam da guglam kad sam gledao

gledao, da... razumeo, tesko.

nemoj da me shvatis pogresno, ali napisati fail za 2 jako dobra filma bez dodatnog teksta u kom bi objasnio zasto, je fail :)

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

ok

mozda se meni ova 2 filma toliko nisu svidela upravo zbog silnih oskara koje su pokupili

najveci hejt u principu ide "filmskoj akademiji"

holokaust,low-budzet indijski film,kejt vinslet ponovo "naga u svakoj drugoj sceni,"gej je ok",nastradali ledzer itd

klasicni modern oscar material

vishe se gleda politicka korektnost nego sam kvalitet filma

mene licno ni jedan od ova dva filma nije zadrzao uz ekran vishe od 30 min

jedino cu da ih pamtim po tome shto su dobili oskara

to je za mene fail

ako se tebi svidja preporuci ga =)

*edit*

moja preporuka

into%20the%20wild.jpg

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

shta mene boli qrac dal je neko dobio oskara ili ne, tj. nikad ne treba podpadati pod taj hajp iz razloga koje si naveo. al isto tako ne treba mrachiti neki film samo zato shto je tog oskara (oskare) dobio :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

A nisu te zadržali uz ekran duže od 30 minuta zato što....su dobili Oskara? Zašto si uopšte i počeo sa gledanjem ako se rukovodiš algoritmom IF Movie wins oscars THEN movie is fail?

I po čemu su ta dva filma "politički" korektna? SM prikazuje sjaj i bedu Indije u totalnoj neproporciji, o Readeru da i ne pričamo, jer baca neobičan i nestandardan pogled na Holokaust.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ok

mozda se meni ova 2 filma toliko nisu svidela upravo zbog silnih oskara koje su pokupili

najveci hejt u principu ide "filmskoj akademiji"

holokaust,low-budzet indijski film,kejt vinslet ponovo "naga u svakoj drugoj sceni,"gej je ok",nastradali ledzer itd

klasicni modern oscar material

vishe se gleda politicka korektnost nego sam kvalitet filma

mene licno ni jedan od ova dva filma nije zadrzao uz ekran vishe od 30 min

jedino cu da ih pamtim po tome shto su dobili oskara

to je za mene fail

berlusconi.jpg

Edited by Koma

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...