Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ KB i Sting

Ma ljudi, da hoce da naprave dobar film o Kosovskom Boju ili WW1 ili WW2, sa ono sto sam rekao good boys Serbs VS bad boys koga-hoces, isao bih dzabe da statiram, ma platio bih :) A koliko je ljudi u Srbiji u tom tripu? Vise nego dovoljno za scene a-la polje ispred Gondora :)

Ima na rastko sajtu prica o Nikoli Altomanovicu, koja je u stvari i vise nego prica o njemu (pokriveno je delimicno i doba uspona Cara Dusana). Od onoga bi mogla ne da se napravi trilogija, nego jebe-keve-serija.

Link to comment
Share on other sites

far cry prekinuo na pola...sabija gluma ffs!!! presudan trenutak je kada su se opalili u kolibi i posle je ovaj pita oceni me na skli od 1-10...omg nisu mogli bolji scenario da napisu...ma i jos par momenata,al' ovo je prelilo cup...

Edited by koleq3
Link to comment
Share on other sites

Osim čuvenog "Drinoo... jebem ti..." Ova scena je najlegendarnija:

EDIT:

A evo ga i čuveno "Drinoo... jebem ti..." prosto treba briti glumčina kakav je bio Ljuba Tadić da od obične nedovršene psovke napraviš kultnu rečenicu!!!

http://www.youtube.com/watch?v=4LTYNeprPbs

E to je filmčina 10/10! Idem sad opet da ga gledam! :)

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

far cry prekinuo na pola...sabija gluma ffs!!! presudan trenutak je kada su se opalili u kolibi i posle je ovaj pita oceni me na skli od 1-10...omg nisu mogli bolji scenario da napisu...ma i jos par momenata,al' ovo je prelilo cup...

scena kada krenu da se krešu u kolibi je stvarno wtf, ono kao ajde što da ne  [8D]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Osim čuvenog "Drinoo... jebem ti..." Ova scena je najlegendarnija:

EDIT:

A evo ga i čuveno "Drinoo... jebem ti..." prosto treba briti glumčina kakav je bio Ljuba Tadić da od obične nedovršene psovke napraviš kultnu rečenicu!!!

http://www.youtube.com/watch?v=4LTYNeprPbs

E to je filmčina 10/10! Idem sad opet da ga gledam! :)

da, da, to su dve najjace scene u filmu:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

slazem sa sa ''klincem'' :) sto se tice azahe...

i moram da bacim hejt na glavnog glumca,tj gavrila u filmu. njegova uloga se svela na jednu istu facu tokom celog filma i ocajnu glumu kad treba nesto da progovori.. a lecic je stvarno vrhunski odradio svoju ulogu,iako se pojavljuje u svega 15tak min.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ovako,

Ciganin milioner - lep film, sve je na svom mestu samo mi je malko bio dosadan, toliko su svi pričali o njemu da su mi verovatno pokvarili gledanje.

RocknRolla - dobar hibrid "Requiem for a dream" i "Lock, Stock and Two Smoking Barrels", koliko sam shvatio biće nastavka ? Ako bude gledam ga sigurno.

Grandma's Boy - Zašto sam ga gledao strejt, o zašto.

EuroTrip - meh, ima par dobrih fora i to je to. Tipičan teen-sex-comedy film.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

APOCALYPTO

Apocalypto-poster01.jpg

Udri Jaguare, mamicu im poremećenu. Može da priča ko šta hoće, ali Mel Gibson je tata da napravi dobar film.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

EuroTrip - meh, ima par dobrih fora i to je to. Tipičan teen-sex-comedy film.

a brate, i meni bi verovatno sad bilo meh, nismo vise djeca.

secam kad sam ga prvi put gledao, tamo negde 2005, to je bilo nevidjeno vristanje. gledali smo ga par puta nedeljno :)

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Forgetting Sarah Marshall - simpa komedija, al suvishe lichi na zak&miri, knockedup i slichne .. shtanc shtanc

Super High Me - spinoff na super size me, samo lik vari 30 dana :D nije losha zabava jer je lik i standup (naduvani, izgleda kao nova vrsta) komichar. kad se vide neke fotke dodje ti da se preselish u kaliforniju :))

Kidulthood - za sve Kids fanove, a must. samo na engleski nachin :) fantastichan soundtrack manuvom, rascalom, audio bullys i kompanija :)

Shrooms - horor u kome se svi nagutaju churki :) dobar kao i guide za do's and dont's na churkama :)) odlichan kraj :D

Slumdog Millionaire - stvarno odlichan film, prvenstveno zbog kamere i soundtreka koji su maestralno uklopljeni. i hepiend na kraju, sve ima po formuli za uspeshan film. stvarno je zasluzhio oskare.

The Science of Sleep - prelepo naslikan film, malo razvuchen na trenutke al takva je tema :) mozhda bolje glumce da su nashli, al sobzirom da nije highbudget aka holivud nije loshe :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Slumdog Millionaire - stvarno odlichan film, prvenstveno zbog kamere i soundtreka koji su maestralno uklopljeni. i hepiend na kraju, sve ima po formuli za uspeshan film. stvarno je zasluzhio oskare.

i ja ga odgledao neki dan, odlican je film. Inace nije mi gotiva da pustam filmove preko kompa. Najvise volim kad na tv naletim na neki random film a da valja

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

jel gledao neko ovo http://www.imdb.com/title/tt0379725/ ?

izgleda cool, a tesko se nalazi solidan torrent :(

Izvoli biraj koji ti se torent svidja najvishe

http://torrentz.com/search?q=capote

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...