Jump to content

RUR majice sezona '08


Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nema ni L vise cini mi se, najmanja je XL, ali Nikola, ako je za tebe majica, M je definitivno premala, ja nosim XL, 187-190 sam visok.

Nema veze sad, dace mi Hide neku njegovu koja mu je mala. Hvala u svakom slucaju. ;)

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Ne može

počeo sam masovno da viđam pacere kako se šire u tim samo rejv majicama po žurkama, a i sestra mi kaže ima ih kod nje u školi. Boli me k što vam se sviđa to samo rejv, poserem se na to iskreno sada kada se svi lože na to, pre je bilo zanimljivije. Isto kao za "hejt", sada su svi u "hejterskom" fazonu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa ti si prvi dao drugu/drugarima zar ne ? :/

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ko se javio da bi došao po majice, neka se javi opet u redakciju i dođe.

Ko je tražio postexpresom a nije stiglo, to su neka čudna posla, moraću da proverim još jednom.

Što se tiče tebe Kori, mi smo ukupno radili svih majica tipa 200 komada. Samo rejv smo odradili možda 30-40. Super je ako viđaš sve ljude sa tim majicama po gradu, znači da za pokrivanje celog beograda nekom reklamnom porukom treba samo 30 majica :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...