Jump to content

Da li nam 2009ta donosi kraj sveta kakvog znamo?


Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prihvatili su Obamu sirom sveta kao Isusa,a da nisu ni svesni da nece doneti nista novo,nista bolje. Dobar im je taj brainwash sistem,bas je doooobar.

to je i mene fasciniralo. Ajd sto Ameri ovlaze kad ga vide, ali nasi ljudi ga isto disu u nebesa, jebeni Mesija, kao da ce ne znam ni ja sta da promeni.

Link to comment
Share on other sites

Sve tje biti kul ako amerika ne propadne skroz i dobije viziju da Sibir postane americhko tlo zbog nafte. Biti bezobrazan prema rusima kad su ti vetj dali publicitet svetskog trona...nije ok, jedino to mozhe da izved iz takta Rusiju i GG no RE, onda Rusija i javno preuzima ono shto joj pripada.

Samo je pitanje dal je Obama (tj ljudi iza njega, ako nisu sami Rusi) dovoljno glup da kao ostatak sveta bude u zabludi da je Amerika na tronu i u stvarnosti a ne Rusi.

Pravi vladaju iz senke, jer taj ko vlada je na meti...neka americi publicitet, shto manje pazhnje na Rusiju i one koji vuku konce - to bolje.

Svako ko misli da politicari upravljaju bilo cime vara se.

Samo nafta i KGB.

...?

Shta te buni?

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

sta je tebi matori? kakva to to rusofilija spopala?

rusi su debili, pijandure, neradnici, stoka, uvek bili i ostali.. koji kurac vuku konce, pa nemacka je ekonomski bauk za njih..

Ako vetj otjesh o sindromima da prichash, reci nacionalizam a ne rusofilija :)

Ja samo otju da ti kazhem, da su takvi jer upravo takvu javnu sliku i zhele.

Nikad ne reci sve shto znash.

Realno globalno gledajuci, svako ko bi napao ameriku bi to uradio sa milionima vojnih jedinica...svako ko bi napo rusiju bi to uradio sa par vojnih jedinica jer su upravo sve to shto si reko...ja mislim da se to zove taktichka prednost u odnosu na ameriku. Kao i to da amerika mora da se zanima sa time shto je na tronu...jer onog ko je na tronu uvek otje da skinu...tako all i all, lepshe je da svi misle da si kurac na biciklu umesto attention whore...jer upravo it draws attention - do not want.

Misim sve se svodi na staro psolovicu da najvetji trik koji je djavo uradio jeste da ne postoji, jer prosto ne mislish o njemu ne ochekujesh ga itd...

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

O cemu ti pricas , ko bi napao Ameriku ?

taj koji takve ideje ima samo u najpsihodelicnijim snovima je svestan ko kako stoji ,

i nece ga imidz rusa pijandure prevariti da su rusi smeshni a Ameri prejaki , brateeeeeeee.

A svetom svakako ne upravlja kgb u to budi uveren , svetom upravljaju korporacije iz cijih se interesa kuju politike i

prezentuju javnosti.

Nasim malim delom sveta upravlja korporacija pod imenom Delta , veruj mi da mi nismo pioniri u toj praksi , ovde se samo

hoda po dobro utabanoj stazi.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Pa reko sam nafta i KGB, nafta u originalu i chisto da se spomene na chiju naftu se misli sa KGB - Putin. Ima chovek sve, mozak, naftu, drzhavu, taktiku, vojsku, specijalce, odluchnost...i apolitichan u praksi...nije on u partiji nego partija u njemu...

Usvs, ne bitno, vreme tje kazhe...shta da drvimo praznu slamu.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Ako vetj otjesh o sindromima da prichash, reci nacionalizam a ne rusofilija :)

Ja samo otju da ti kazhem, da su takvi jer upravo takvu javnu sliku i zhele.

Nikad ne reci sve shto znash.

Realno globalno gledajuci, svako ko bi napao ameriku bi to uradio sa milionima vojnih jedinica...svako ko bi napo rusiju bi to uradio sa par vojnih jedinica jer su upravo sve to shto si reko...ja mislim da se to zove taktichka prednost u odnosu na ameriku. Kao i to da amerika mora da se zanima sa time shto je na tronu...jer onog ko je na tronu uvek otje da skinu...tako all i all, lepshe je da svi misle da si kurac na biciklu umesto attention whore...jer upravo it draws attention - do not want.

Misim sve se svodi na staro psolovicu da najvetji trik koji je djavo uradio jeste da ne postoji, jer prosto ne mislish o njemu ne ochekujesh ga itd...

znaci neko ko bi napao rusiju bi gledao tv o rusima a ne bi infiltrirao spijune, obavestajce, bespilotne letelice, satelite... itd.. nego kao, ajmo sa 20 vojnika da unistimo rusiju?

Link to comment
Share on other sites

znaci neko ko bi napao rusiju bi gledao tv o rusima a ne bi infiltrirao spijune, obavestajce, bespilotne letelice, satelite... itd.. nego kao, ajmo sa 20 vojnika da unistimo rusiju?

Cenim da se ne pricha uopshte o televiziji?

Ali da otju da kazhem da ceo svet misli da je Rusija manja nego shto je zapravo - da. I da bi bilo ko ishitreno i podcenjivachki (manje nego eonima priblizhno potrebnoj kolichini) napo rusiju - da.

No bre, rekoh vetj, shta drvimo kurac - nismo nikakav komitet svetskih operacija. Bice shta tje bude...

Ja samo znam da niko nishta nije reko rusiji ni za kosovo, ni za gruziju, ni srednji istok, ni ukrajnu, ni josh po koju stvar...neshto amerika tjuti i pushi debelim pijanim rusima.

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

A svetom svakako ne upravlja kgb u to budi uveren , svetom upravljaju korporacije iz cijih se interesa kuju politike i

sajber pank torimjau [8D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Niko ne zna sta ce biti sa nama,ljudi mogu samo da nagadjaju... da lupe i ostanu zivi [:D]

Bice sto biti mora,samo imam osecaj da opet niko nece nas nista da pita. Ali ce nas valjda malo bog pogledati pa ce se mozda deseti po prvi put da ne izvucemo deblji kraj ...

Ko ce ga znati,mozda cemo jednog dana doziveti da ce ljudi vizu za Srbiju placati suvim zlatom [:D]

Tj. mozda se desi da zarate svi veliki mocnici a mi ostanemo nekako sasvim neutralni i dozivimo procvat... :)

Time will tell....

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Lepo sam se nasmejao drugari, hvala vam :)

Prvo djuske car sa njegovim zeitgeist pricama, ne kazem da MOZDA nisi u pravu, al brate ja ne verujem nikome, to sam naucio od moldera :D

Zatim Dred, koga cete zvati prilikom napada na Rusiju, posto je decko pokazao zavidno znanje Ruske taktike, i kako su rusi mudri samo, zamisli ceo svet misli da je Rusija manja nego sto zaista jeste, a on ih je provalio - svaka cast!

Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...