Jump to content

zanimljive slike


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovom bolesniku za rodjendan da se obezbede neke japanke ili ce za koju godinu da postane mnogo ZLO

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=_4lmopZ91tI

brate ovo je klasicna glupost na foru rick rolla

ali sam umro jebeno :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ha, meni ce moj drugar dread da provajduje kvalitetne japanke, da ne moram da se cimam do tokija!

A mozhe kineskinje?

Sad sam u prichi sa jednom pa polako postepeno planiram da se infiltriram u njihove redove da delim sa drugarima :)

Nekako mi milije tako, nego da ti dajem japanke iz uvoznih kamiona xD

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

A mozhe kineskinje?

Sad sam u prichi sa jednom pa polako postepeno planiram da se infiltriram u njihove redove da delim sa drugarima :)

Nekako mi milije tako, nego da ti dajem japanke iz uvoznih kamiona xD

ahaha, kakavi sad kamioni matori, nisi to pominjao:)...al ajd necu da budem probirljiv, mogu i kineskinje kao jeftina zamena:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dal moguce ovo sa ovcama?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...