Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Darko ludice, pa spens je u Novom Sadu. :))))))))))

A shto se tiche pushenja, moji roditelji su ubedjeni da smrdim na pljuge jer sam u zadmiljenom.

A za ruke verovatno misle da ih umachem u pepeljaru, a za smrad iz usta da jedem pepeo.

Inache odlichan tje ovo dan da bude. !

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

Povodom ovog sto je hteo da skoci sa gazele....

Možda najšokantniji doživljaj bio je kada je mlada majka na most ispred automobila izvela svoja dva deteta i zatim izdvadila mobilni telefon, namestila decu da se zagrle i nasmeju, a u pozadini je snimljen mladić koji je hteo da se ubije.

:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

jedan od ovih....

Većina je bila revoltirana što čeka jer su svi žurili, iritiralo ih je što policajci tako upotro pokušavaju da spasu mladića jer je "lud", a neki su savetovali i da se mladić gurne u reku.

:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ovaj darko, javlja se cim su tema pistolji i puski. Jel znas i tog lika sa mosta, jesi pucao iz njegove utoke? :D

@Klinci koji puse a kriju od roditelja: E to mi nikad nije bilo jasno, ajde kad neko krije u osnovnoj/srednjoj, ali jebote likovi sa 20+ godina koji "skrivaju" to da puse stvarno ne mogu da razumem. Mozda zato sto sam ja imao slobodu sto se toga tice, meni su jos u osnovnoj matorci rekli nesto u fazonu: "Ako te zanimaju cigarete, opusteno, nemoj da krijes, samo reci, davacemo ti i pare za cigare". Nikad nisam ni imao zelju da pusim, tako da tu "ponudu" nisam proverio.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj darko, javlja se cim su tema pistolji i puski. Jel znas i tog lika sa mosta, jesi pucao iz njegove utoke? :D

@Klinci koji puse a kriju od roditelja: E to mi nikad nije bilo jasno, ajde kad neko krije u osnovnoj/srednjoj, ali jebote likovi sa 20+ godina koji "skrivaju" to da puse stvarno ne mogu da razumem. Mozda zato sto sam ja imao slobodu sto se toga tice, meni su jos u osnovnoj matorci rekli nesto u fazonu: "Ako te zanimaju cigarete, opusteno, nemoj da krijes, samo reci, davacemo ti i pare za cigare". Nikad nisam ni imao zelju da pusim, tako da tu "ponudu" nisam proverio.

Prota je 91'. :) I prota je dobar decko.

 

 

Link to comment
Share on other sites

svojevremeno sam u budvi za vreme restrikcije vode išao žedan k'o pas od radnje do radnje sa sto maraka, i nisam mogao da kupim vodu jer nigde nisu imali da mi vrate kusur. danas mi se slična stvar desila u sred beograda sa 5000 dinara. tuga.

a video sam i tog lika na gazeli, prošao sam dok smer ka NBG još nije bio zatvoren. nisam video da ima pištolj. u svakom slučaju, ko zna kakva ga je muka naterala, al vidim da ga i ovde svi pljuju i navijaju da se gurne u savu. to je zato što su ljudi u proseku jadni, sitni i sebični. shvatim to svaki put kad vozim kola, te osobine se više manifestuju kad se zbog izdvojenosti u limenoj konzervi stvori osećaj sigurnosti.

Link to comment
Share on other sites

Prica mi drugar, neki lik od 32 godine sto drzi kafic preko puta njegove zgrade, hteo da skoci sa zgrade jer majka nije htela da mu prepise stan zbog devojke, a devojka mu postavila ultimatum da ce se udati za njega samo ako mu majka prepise stan. O boze...

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

svojevremeno sam u budvi za vreme restrikcije vode išao žedan k'o pas od radnje do radnje sa sto maraka, i nisam mogao da kupim vodu jer nigde nisu imali da mi vrate kusur. danas mi se slična stvar desila u sred beograda sa 5000 dinara. tuga.

Siroma, goleme su tvoje muke.

;D

Prica mi drugar, neki lik od 32 godine sto drzi kafic preko puta njegove zgrade, hteo da skoci sa zgrade jer majka nije htela da mu prepise stan zbog devojke, a devojka mu postavila ultimatum da ce se udati za njega samo ako mu majka prepise stan. O boze...

Sve su iste.

Link to comment
Share on other sites

Nisam bre mislio samo na vas dvojicu, nego generalno, znam par ljudi koji kriju od roditelja da puse, a imaju 20+ godina.

pa znas kako postoje roditelji koji vole da zvocaju pa ako bi im reko da pusis cigare oni bi ti svaki dan govorili po 30x zasto pusis nije zdravo hoces da umres:D tako da bolje da se izbegne takva situacija :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

to je zato što su ljudi u proseku jadni, sitni i sebični. shvatim to svaki put kad vozim kola, te osobine se više manifestuju kad se zbog izdvojenosti u limenoj konzervi stvori osećaj sigurnosti.

!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

a video sam i tog lika na gazeli, prošao sam dok smer ka NBG još nije bio zatvoren. nisam video da ima pištolj. u svakom slučaju, ko zna kakva ga je muka naterala, al vidim da ga i ovde svi pljuju i navijaju da se gurne u savu. to je zato što su ljudi u proseku jadni, sitni i sebični. shvatim to svaki put kad vozim kola, te osobine se više manifestuju kad se zbog izdvojenosti u limenoj konzervi stvori osećaj sigurnosti.

:(((

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

shvatim to svaki put kad vozim kola, te osobine se više manifestuju kad se zbog izdvojenosti u limenoj konzervi stvori osećaj sigurnosti.

pre bih rekao da je u pitanju lazni osecaj moci jer si u kontroli mashine.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pa znas kako postoje roditelji koji vole da zvocaju pa ako bi im reko da pusis cigare oni bi ti svaki dan govorili po 30x zasto pusis nije zdravo hoces da umres:D tako da bolje da se izbegne takva situacija :D

Upravo.Keva drami kao da vec imam rak svega moguceg.Tebi ( Neecola ) roditelji nisu takvi i boli te :D

A ja ovde imam posla sa retosima :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...