Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Meni je recimo danas bilo dobro.

Bio na prvom rodjendanu kod sestritja i napio se jeftinog vina pa me sad glava boli. Plus je tamo bila retardirana muzika, sa retardiranim pevachem kojem je svaka pesma ista. Plus i glupa. A i mrzim rodbinu.

Posle bio s nekom devojkom (wink wink, jel) i tako svashta neshto.

Cmokic.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vudu, kako se u visti gasi ono sranje koje mi iskoči svaki put kad se butuje da mi kaže da sam ugasio security center servis? zapravo, daj neki startup manager ako imaš, onaj stari startupcpl ne radi..

Link to comment
Share on other sites

"devojcice kvare decake. one se dive njihovim glupostima"

bio sam u pozoristu. cekao sam jedno zensko bice pola sata samo da sredi karmin.Katarina Zutic mi je i dalje jebozovna a Dragan Jovanovic je svetski mega giga car

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Kako je brutalno dobra reklama kampanje za prevenciju raka dojke, znachi najezio sam se. Pochetak koji ce privuci svaku zenku, i onda hladan tush na kraju reklame.

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kako je brutalno dobra reklama kampanje za prevenciju raka dojke, znachi najezio sam se. Pochetak koji ce privuci svaku zenku, i onda hladan tush na kraju reklame.

brate, ta reklama ima godinu dana, dal si je tek sad video...btw, evo sedim kod kuce, kao ucim ovih nekoliko dana da umirim savest...i tako

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

komsija dosao kuci pijan , zena pocela da mu nesto kuka , lik se smorio i pocela neka serious tucha . A zahvaljujuci extra tankim zidovima zgrade sve sam cuo...

Policija ih je razdvojila ali opet hocu moj san nazad ffs

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

brate, ta reklama ima godinu dana, dal si je tek sad video...btw, evo sedim kod kuce, kao ucim ovih nekoliko dana da umirim savest...i tako

TV gledam jedino uz ruchak vesti i ponekad slagalicu/milionera/fudbal , tako da je moguce :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...