Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iznenadio sam sebe kolicinom vremena za koje sam ucio :P

nastavljam sa psihologijom :O

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

oh noes

cataclysm_1024.jpg

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

evo i ja jednom prvi da pozelim dobro jutro ovde new5_muttley.gif

sad dodjoh na posao, na ulicama je el kolapso, ne znam kako cu posle do grada, ima da se smorim.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

artiche,ajde objasni nama koje zanima,sta se zapravo desilo? :)

pretpostavljam da si proklizao po ovom snegu...

Evo ovako...

Parkirao kola nizbrdo, digao rucnu, ubacio u drugu...otisao do kuce po kljuceve kada se vratio kola su malko u prodavnici i slomila su jedan stub koji drzi prodavnicu :) E sada, mene matori moze da ubedjuje koliko hoce da sam ga ostavio u leru bez rucne ali ja znam da nije tako vec da je jebeni Yugo neispravan i da je menjac sjeban al ajd...Nije bio sneg niti led, jednostavno su kola sama krenula nizbrdo i sva sreca nisu uzela neki veliki zalet i nisu napravila neku ogromnu stetu :)

On topic :

Ustao u 7 da ucim malo istoriju, sada mi dolazi drug na kafu i pljuge pa posle odo' da kupim vrata za prodavnicu i farbu za stub :)

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro...

Kakav maler sa yugom :(

Ovaj kruko je najvredniji od sve dece, prvi dolazi na posao, radi za drzavne praznike...ma bre da ga zenis odma...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

a sto si ga ostavio u drugoj? zar se na nizbrdici ne ostavlja u rikvercu...

bedak bash, moja keva je imala slichnu situaciju ispred kuce na brdu pored grada, sreca sto je auto udario u neku ruzu a nije se sprcao u kanal 50 m dalje (a nije bio jugo, nego je vozila zena :P)

e da dobro jutro :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako...

Parkirao kola nizbrdo, digao rucnu, ubacio u drugu...otisao do kuce po kljuceve kada se vratio kola su malko u prodavnici i slomila su jedan stub koji drzi prodavnicu :) E sada, mene matori moze da ubedjuje koliko hoce da sam ga ostavio u leru bez rucne ali ja znam da nije tako vec da je jebeni Yugo neispravan i da je menjac sjeban al ajd...Nije bio sneg niti led, jednostavno su kola sama krenula nizbrdo i sva sreca nisu uzela neki veliki zalet i nisu napravila neku ogromnu stetu :)

On topic :

Ustao u 7 da ucim malo istoriju, sada mi dolazi drug na kafu i pljuge pa posle odo' da kupim vrata za prodavnicu i farbu za stub :)

a pffff

ja kontao da si uleteo kao onaj pandur u taxi filmu.

nisi zanimljiv :(

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Deste ljudi. Koji raspad od ovog vremena, i onda posle ivan voli zimu!

Još sam se sinoć vraćao iz grada kad je počeo da pada sneg pa sam imao "head start" u odnosu na sve druge jutros, pa malo očistih auto i tako to, međutim i danas je bio prekriven snegom skroz. Smrzli su mi se prsti dok sam ga očistio, evo i dalje me malo boluckaju, katastrofa. I još sinoć kad sam se vraćao, apsolutno sve ulice su bile prekrivene relativno debelim snegom, uključujući i Nemanjinu i Slaviju. Nešto tako u životu nisam video, da sam imao fotoaparat pa da fotkam.

I već sam tad bio na fazon, ovi ovo do ujutru neće sigurno očistiti, i naravno nisu :)

Link to comment
Share on other sites

u bloku krenuli jos sinoc da ciste, al dzaba kad je padalo celu noc. no, verujem da je bar malo pomoglo.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...