Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

opet ne mogu da spavam. moraću neku akciju sa hardkor vežbanjem i obrokom pred spavanje da uvedem, ovako ne vredi. ne pada mi na pamet da ustajem rano kad su mi sve obaveze popodne :)

Link to comment
Share on other sites

nisam spavao,pisao celu noc ovo sranje...

lepo jutro uz muziku (reklama za jogurt,znam znam :D),i onda me zove drug i kaze da su prebili jednog druga u Kraljevu...navodno ni kriv,ni duzan,mada ja uvek verujem da su obe strane krive...enivej,treba tek da saznam sta i kako je bilo,a do tad,drug u urgentnom :(.

odoh na fax,popodne malo spavanje,a uvece opet ucenje,pisanje,ili sta vec...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Probudih se i javlja mi sef da zbog svetske ekonomske krize moralo je da dodje do smanjenja radne snage , a posto sam jelte mlad i sposoban , bolje da meni da otkaz nego nekoj babi kojoj je ostalo jos godinu dana do penzije...

Life is a bitch , and then u marry one ...

Ponovo sam samo najgora vrsta gradjanina, student neradnik!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Koje ludo kišovito jutro, čoveče. Srećom pa se sad malo razvedrilo, čak se i sunce u jednom trenutku pojavilo!

Probudih se i javlja mi sef da zbog svetske ekonomske krize moralo je da dodje do smanjenja radne snage , a posto sam jelte mlad i sposoban , bolje da meni da otkaz nego nekoj babi kojoj je ostalo jos godinu dana do penzije...

A koja je to fora da telefonom javljaju jutro pred nego sto ces doci na posao da si otpusten? Ti si tipa 3-4 odavde koji je ispricao slicnu prichu, pa mi je malo nejasno o cemu se tu zapravo radi? :)

Link to comment
Share on other sites

Pa da se "ne muchim i dolazim na posao za dzabe" i slicne gluposti

naravno pre toga je su pocela neka silna objasnjenja koja su uvod u "U GOT FIRED NOOB" text

ljudi vise nemaju m**a da kazu ti u lice da si otpusten ,vec strahuju da ce da ih zavuce ta osoba po sred face sa pesnicom ili slicno...

A i ne bih bas takve ljudi ni zaposljavao na pocetku , tako da nema cega da se plasi... ali opet imaju neki trip da je sigurnije preko telefona da ti kazu

Edited by santamaycry

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

smorio mi se zivot od ucenja ustavnog prava ovih 30 dana,al isplatilo se jutros,polozio! aaaaa

Chestitke kolega :)

Nego, jel imas knjigu? Treba da je iskopiram, za pravosudni :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

A evo i kakva sve pitanja stižu u jedan gaming časopis :)

"da li je istina da NFS undercover mora da se instalira preko NFS undergrounda i da za GTA 4 treba 9 GB i da na neke kompjutere ne moze da se instalira zato sto nema patch. Vasjedino mogu da pitam jer su ovamo svi budale i misle da sam puka zato sto toliko igram na kompjuter.:-( I samo da vam pohvalim casopis.Hvala unaprijed!!!

Zaboravio sam da pitam sta bi bilo kad bi se spojili PES i FIFA?"

Link to comment
Share on other sites

A evo i kakva sve pitanja stižu u jedan gaming časopis :)

"da li je istina da NFS undercover mora da se instalira preko NFS undergrounda i da za GTA 4 treba 9 GB i da na neke kompjutere ne moze da se instalira zato sto nema patch. Vasjedino mogu da pitam jer su ovamo svi budale i misle da sam puka zato sto toliko igram na kompjuter.:-( I samo da vam pohvalim casopis.Hvala unaprijed!!!

Zaboravio sam da pitam sta bi bilo kad bi se spojili PES i FIFA?"

Aj ubacite pisma čitalaca u Plej i dajte meni da odgovaram na njih [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...