Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kriminal, stave ih da igraju u 11 uveche i na 13-14 stepeni, nisu mi jasni organizatori :)

Mech je trebao da pochne u 18:30h, jedan ili dva mecha su otkazana... kisha, jak vetar, bla bla, vremenske nepogode. Zato su krenuli tek u 23h, kapiram da su organizatori skapirali da im se ne isplati da otkazuju mecheve, boli ih kara za igrache... inache u drugom setu je bilo 8 stepeni ili tako neshto. Uzas! =)

Nole, Troicki, Tipke... svi proshli ove pochetne mecheve... jupi eureka. :)

Danas na programu:

Starting at 8:30 PM

Juan Martin DEL POTRO (ARG) vs Viktor TROICKI (SRB)

Not Before 4:00 PM

Fernando GONZALEZ (CHI) vs Janko TIPSAREVIC (SRB)

I tako...

Link to comment
Share on other sites

Jeb'o vas Nadal, pogotovo kada igra protiv Djoke. I mene nervira, i meni ide na kurac kada gubi ovako glupe poene i ne ume da materalizuje ono shto je u trenutku postigao... ali vas, Nadal ass-kissere... znachi tuga... metak u glavu! :(

Ajmo Noleeee, sjeb'o si ovaj set, ali idemo popravni! IDEMO!

Link to comment
Share on other sites

Jebeni Szerbian ATP fakin tour jeaaaahhh!!!

Znaci koji smor ovde..... em je ladno do jaja, em smara tenis, em svi nesto glume uokolo i paradiraju...

Juce po DRUGI put pala kishurina i POTOPILA glavni teren, pa jebem mu mater, kapiram da i Uganda ima

one cirade za prekrivanje teniskih terena kad se igraju vazhni mechevi ali mi JOK, koji ce nam kurac, bog voli srbe

i ti fazoni... I onda drkne potop i posle kishe 3 sata gomila bolida dole valja se po shljaci sa ogromnim SUNDJERIMA

ne bi li upili vodurinu, a ima i entuzijasta koji nekim dugackim ekserima koje zakivaju po sljaci tj terenu pokushavaju

da naprave rupice za odvod kishnice.... pa ovo je JEBENI ROFLOLEND, el moguce da su shtedeli na toj ciradi a ovamo su kao nadrkavali 20 VIP lozha ovde gore na krovu zgrade i kitili svaki cosak kojekakvim kerefekama... Vrh je bio kada je

sinoc u sred te akcije sushenja terena ovaj sportski voditelj sa B92 (tj sad je na RTSu) lepotan sa kosicom uzeo mikrofon

i nakon sto je po 100ti put najavio da ce se mechevi nastaviti cim se teren osushi krenuo sa: A SADA JEDAN APLAUZ NA MALOG XYZ DJOKOVICA (ono najmladje dete) KOJI JE LICNO IZASAO DA POMOGNE U CISCENJU TERENA !!!!

sledeca slika: publika (svih 50 ljudi na tribini) nemo gleda dok mali dole jashe neki dzoger po terenu

dok ceo tech crew gore u shatoru (i ja sa njima) umire od smeha.

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...