Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

ne ozbiljno... sve sto se u tenisu uci radi se metodom ponavljanja... znaci ponavljas 100000 puta i ima da radi na mechu svaki segment igre...

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.wimbledon.org/en_GB/scores/draws/ms/msdraw.pdf

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

ja ne znam nikog ko bi posle toliko godina bavljenja tenisom, bio toliko dekoncentrisan da ne moze da baci uspravno lopticu prilikom servisa toliko puta za redom, sto opet mozda znaci da je neki poremecaj u pitanju... mislim ok je kad neko jednom u toku 3-4 gema baci loptu lose zbog gubitka koncentracije, ali stvarno se previse krivi...

to i ja kazhem....

Link to comment
Share on other sites

bice napeto

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

da, biće 3-0 za mareja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

cekao sam Troickog veceras za pare,i zamalo nisam razbio tv.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

3 i nesto na 500 dindzi.Igrao sam Jelenu i Troickog(patriota li sam),igrao sam melzera,j.c. ferera,stepaneka,gonzaleza,venus,vozniacki i hjuita u hendikepu.Sve su brula kvote,sem melzera i hjuita bile.Krivo mi sto me mrzelo da ustajem da uplacujem prvu rundu,sabio bih samo tako,izbacio bih lepo nesretnu chakvetadze,izbacio bih kiefera,shutlera,a svi su bili favoriti po kvotama,to me bruka smorilo :(

I ono,jebesh rur kurs,nismo probali za tenis,ali sutra verovatno guram Karlovica,Fisha i Cilica van turnira.Jos se lomim za par parova gde su masne kvote,ali ovo cu 99% igrati.Znaci na Tsongu,Noleta i Tomi Hasa.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Čilić će da dobije.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

izbacio sam tsongu i umesto njega drmno na Dudi Selu :))) Valjda me nece izdati drugi Tomi!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hahaha XD dajte fffuuu strip molim vas...

karlovic nije oborio svoj rekord od 55 aseva. mogao je da je pustio 4. set al ko ce da se cima realno...

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

da,slazem se,izgleda ko da joj keva otkazala wow pre mecha.I da,sabila je.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

poster73976447.jpg

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...