Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

klinja iz trojke je imba :D

ali ipak cool faca mekoli kalkina (macaulay culkin) sabija

ololo

edit: jel sad ok?

dosta mi je banova, grow a brain

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jebote napolju ushi otpadaju

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

istina, zagusljivo, suv vazduh, smrdljivo, jedva cekam planinu majke mi...

@sinister

u drustvu si omiljena faca

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ja sam cekao, kao duks da se nosi, jakne i to, sad mi se povraca i hocu jebene bermude i majicu

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

aj deco tishe to malo.

: )))

što je neki redneck iz Padinjaka pušio cigaru u noćnom od Trga Republike pa sve skoro do skretanja za Kotež. Još je smarao neke klinke da mu pevaju navijačke zvezdine pesme i srpske narodne. Kakav bolid da ne poverujete 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Shto niko nije prijavio kad su bili materice i oci...?!

Neko je bash bio pisao kako ga je sestra probudila da vezuju kevu za materice, to je valjda poslednji vikend pred novu godinu, a ochevi su prvi vikend posle nove godine.

Ladno je padao sneg u dva navrata, neki sitan skroz bezvezan :) A da je hladno, jeste. Ali sutra se barem ne radi ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...