Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

secna nova godia svim rurocima jeeee

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

%bratee

sad nma samo flaii ips druver eror :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Srecna nova godina , sve najbolje u njoj blabla (u know the drill :D )

ontopic:

Vratih se sa proslave kod ortaka , fucking win je bilo , abauta 9/10 ocena \o/

sada jedan duuuuuuuuuug qnt pa preispitivanje i planiranje ove nove godine koja ko zna sta sprema

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

srecna nova decaci !!!

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Kori je chekao 12 sati duzme nagradi i onda otishao na rejv !

Hevi !

Nego, sve najbolje, prijatno i tako to.

Oh whata day. Izashao iz kutje u 11 ujutro. Nishta nisam jeo ceo dan. Popushio 4 dzokavca (ne osudjujte me, obrnuti sistem vrednosti je kriv), i onda popio neshto shto bi trebalo da bude alkohol, u stvari je bio neki sok. Pa onda otishao na hepinovisad zhurku. Bolje shto niste bili jer bi onda bila guzhva pa meni ne bi bio vrx! Pa se onda vratio kod ortaka na gajbu i upoznao dechka moje devojke. I onda sam otishao kutji. Pa se od kutje vratio kod druga jer sam uzo pogreshan telefon. I onda popio jednu kafu. I sad ovo kuckam. Sad tju da pochnem da pravim neku muzike jer sam kul !

E tako, znam da vas je ovo sve zanimalo volim vas! :*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...