Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

'Jutro

sabijam krofne uz mleko , a onda se bacam u zavrsno ukrasanvanje jelke

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam malopre skontao da matorci uopshte nisu kupili jelku, rofl.

Imam neku granchicu ispod ogledala i kao do jaja.

Nije da mi je neshto preterano bitno, al toliko da ih mrzi da netje za novu godinu jelku da kupe je zapanjujutje. :(

Koj' ce ti kurac jelka?

I jelka se uzima za bozic, a ne za NG, zar ne?

Link to comment
Share on other sites

Kupi plasticnu i drzi je u podrumu/trpezariji or whatever.

+1

nema smaranja oko nabavke svake godine , a i cuvas okolinu jer ne kupujes ilegalno secheno drvece :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

prava jelka je stvarno smor jer iglice previshe opadaju i stvarno to se seche nenormalno i samo je kap u moru gluposti koje se u srbiji odradjuju ilegalno

vestachke jelke imaju i one kvalitetnije, i skroz jebeno isto izgleda kada ih okitis i stavish sijalice i zajebancije

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

prava jelka je stvarno smor jer iglice previshe opadaju i stvarno to se seche nenormalno i samo je kap u moru gluposti koje se u srbiji odradjuju ilegalno

vestachke jelke imaju i one kvalitetnije, i skroz jebeno isto izgleda kada ih okitis i stavish sijalice i zajebancije

iglice opadaju tek tamo oko pravoslavne nove...i to ako stalno kacis jelku kad prolazis ili nesto...a kad je iznosis,jeste,ostavlja iglice za sobom,ali to je posle 3min usisavanja,bukvalno...sto se tice secenja,jbg,mene to nesto ne pogadja...ali koga pogadja,lepo uzme sa busenom,i posle je samo zasadi u nekoj sumi (ili kod sebe na selu ako ima gde) i cao...

a miris,svezinu i izgled koji prirodna jelka ima su neprocenjivi u odnosu na doticne razloge zasto je ne treba imati...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Znachi, shta mi se sad desilo. Usho da se tushiram,i stavim na jak, vruc mlaz kao po obichaju, i poshto se stvara prevelika para uvek malo otshkrinem prozorche. I u jednom trenutku prebacim na drshci da pusta vodu na 3 velika mlaza, zato shto tako masira, medjutim izgleda da ga nisam do kraja lepo prebacio.

I tushiram se, tushiram tako, i samo odjedanput BAAAM, drshka se pod pritiskom toliko jako lanisrala od creva,da je mislim otishla u komshijino dvorishte koliko je odletela,a meni samo crevo ostalo xD

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...