Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ustao u sest krenuo u bg do apr-a da uzmem izvod, al ne lezi vraze, iako pise da rade od pola devet "osoblje koje izdaje izvode dolazi na posao tek od 10"

jebem ti drzavu i drzavnu upravu i sve lezilebovice koji su preko stranke dosli na iste pozicije.... crknite dabogda nezahvalni bezobrazni skotovi... aj zdravo...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kako su gotivne moderne tehnologije. kupio sam nekoliko flesheva, sad cu da stavim office portable na njih i da podelim zaposlenima, ako dodje inspekcija, samo plug out i "evo vidite, radimo na open office-u" [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kruko, da si snimio OO portable na diskove, ne bi morao da kupuješ fleševe! loš menadžment!

ajde MOOOLIM vas, nadjite mi negde vesti sa b92 ili rtsa ili rtcg od 14.01.2009.

ja sam jelte,retardiran i ne mogu nigde da nadjem a stvarni mi trebaju jako..

znaci klip,snimak..dnevnika ili vesti b92..

mislim da imaš radijske vesti na onom b92.fm sranju

ja sam se tamo registrovao da bi ćale mogao da sluša peščanik :(

Izgleda da i dalje nema guzve na ulicama, a nemam pojma zbog chega. Tj. predpostavljam da je zbog toga sto i dalje traje raspust, a i delom zbog toga sto se svi plashe da voze jer je led, ili shta god, i onda prosto nema puno automobila. Bash rekordno brzo stizhem sa i na nbgd. Bilo bi lepo kad bi tako bilo uvek. Malo me podseca na juli i avgust kad su odmori ;)

juče je bila ona standardna popodnevna gužva na autoputu kod arene, baš sam se smorio, prijalo mi je jako ovo hladno vreme i poluprazan grad

Link to comment
Share on other sites

Auu koliko sam samo failovao dan, kao trebalo je da ustanem u 9 da zavrshavam stvari po gradu, otvorim ochi i ono 3 popodne xD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

više od dve trećine njih to radi do tri puta nedeljno

hahaha, koji amaterizam [:D]

Edited by krmkozoid

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kao ustao u 11,gledao tv do 12,i onda spavao do 3,i razvlacio se u krevetu do 4...strasno,ali strasno koji sam jebeni debil!!! :(

idem da se sredim sad,dolazi baba da donese neka sranja,nemam pojma,a ja moram da ucim...

veceras na klizanje!!! \o/ Idem javno da se sramotim... :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...