Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

legao u 2, ustao u 9:30...:) napokon

idem na cs lan posle ko zna

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Danas Korsom na posao, milina jedna :) Jedino što je zaledila tečnost za brisače, što ne znam kako se desilo jer sam uzeo onu koja ne ledi plus nisam razblaživao sa vodom. Zaledila se čak i flaša koja ima rastvor rakije i vode za pranje stakala, kućni izum :) A najbolja je flašica vode u kolima, ja kao da malo popijem kad ono ništa ne izlazi iz nje, a ona teška, pogledam - unutra sve led :)

kolicki mu je to rezervoar :) litar plina je 39 din :)

Nemam pojma, Clio je u pitanju, on ionako nema neki veliki gepek pa moguće da je neki mali rezervoar da bi prosto ostalo mesta za kese iz Rodića :)

odo da vadim novi pasoš, držite mi palčeve

Nadam se da ili imaš zakazno ili neku vezu ili da su prošle novogodišnje gužve, jer su redovi katastrofa veliki. Što i ima nekog smisla jer po osobi treba sigurno 15ak minuta ako ne i jače da te "obrade", tj. fotkaju, pa otisak, pa potpis, pa aplikacija koja se "baguje". Pri čemu sam ja gledao kako izgleda to bagovanje aplikacije i srećom je radila neka koja ume sa kompovima, jer ono zatvori prozor pa krene ispočetka i dosta brzo klikće itd, ne bi me čudilo da negde one babe čekaju da se to odbaguje, što traje sat vremena.

Link to comment
Share on other sites

Zaledila se čak i flaša koja ima rastvor rakije i vode za pranje stakala, kućni izum :) A najbolja je flašica vode u kolima, ja kao da malo popijem kad ono ništa ne izlazi iz nje, a ona teška, pogledam - unutra sve led :)

pomesao si flashice ;)

dobro jutro, dobro jutro, serem se u ponedeljak i to.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jutros -16 ... nisam uspeo da upalim auto, u pm ... moram da promenim akomulator, ovo govno je vec gotovo, a reko sam sebi samo jos da mi izgura ovu zimu jer sam tanak sa lovom :) Shit happens.

Pozdrav radni i neradni bracori ... odoh da jedem nesto :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Jutros sam imao najbolju volju da odem na posao...ali eto, malo mi se zamantalo kad sam ustao tako da i danas lezim...sutra pocinje rad :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

www.game-s.co.yu cenim, ili plato, mada tamo vića radi, pa bih ja to zaobišao

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

games ima na tone , overi tamo

ontopic

dok sam spavao nekako sam zveknuo glavom o zid i to poprilicno krvnicki ... boli me glava celo jutro a izgleda da iam i modricu ffs

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

fala!

5.5k :| to je recimo 58 eur, jbte

Gledaj ga što se G napržio da kupi oriđinale nakon što je pwnovao noobzore :D

[:D]

jbg, hteo bih da mene malo isprashe :D samo tvrdo! a nisam kupio orig godinama, kad je rpg zanr usran

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo sto stvarno kosta an arm and a leg

noviji multiplayer naslovi (left for dead i slicni) su po 3500, a sada sto je cod5 toliko neam pojma

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ili imaš zakazno ili neku vezu ili da su prošle novogodišnje gužve, jer su redovi katastrofa veliki. Što i ima nekog smisla jer po osobi treba sigurno 15ak minuta ako ne i jače da te "obrade", tj. fotkaju, pa otisak, pa potpis, pa aplikacija koja se "baguje". Pri čemu sam ja gledao kako izgleda to bagovanje aplikacije i srećom je radila neka koja ume sa kompovima, jer ono zatvori prozor pa krene ispočetka i dosta brzo klikće itd, ne bi me čudilo da negde one babe čekaju da se to odbaguje, što traje sat vremena.

imao sam zakazano, završio sam sve za 15 minuta. inače, devojka koja "skenira" se sasvim solidno snalazi sa kompom, i jako je slatka :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...