Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

inb4 cheesecake

sad cu da izadjem napolje i da skupljam ljude da meni ne bude dosadn...gotta stay fuckin awake, jer guess what, opet nisam spavao -.-

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Juče sam se lepo vratio kući, očistili su sneg, ali ja sa letnjim gumama na onolikom automobilu, baš sam veseo :) Stoga sam doneo odluku da ako i dalje bude snega vozim Korsu, ima zimske gume, pa još tanke :))

igram ja tako GTA4 juče, ulazi keva i pita me što ne gledam to na velikom televizoru... tako da eto, današnje igre laicima izgledaju potpuno isto kao filmovi!

Ah da, odavno viđena situacija, pri čemu sam ja imao neke primere sa još lošijim igrama :) A ono meni čudno, jasno se vidi da je u pitanju kompjuterska animacija :))

Pre neki dan gledah sa Dovlom basket na TV-u i posle kao na prvom 48 sati svadba. I neki cigani se venčavaju i šta god pa u'vatismo genijalni segment kupovine garderobe. Meni je dovla prepričao ali pošto se on ne bi setio sam da okači, neka ispravi ako sam nešto pogrešno napisao:

Voditeljka: Odlično, našli smo i odelo, koliko je to novca?

Radnica: A pa odelo je gratis!

Voditeljka: Gratis?!

Radnica: Pa da gratis, 8000 dinara.

Voditeljka: Pa kako gratis, onda nije gratis?

Radnica: Pa da, gratis, odelo je koštalo 14,000 dinara, sada je 8000, znači prepolovili smo cenu.

Link to comment
Share on other sites

auh kakva promaja u tim glavama :)

Inace, sad sedim sam u hotelu i more me misli i zakljucio sam da je svet nepravedan.

naime, zavrsio sam masinac, radio malo, presao na IT, radim sad kao neki inzenjer, evo me ovde u Podgorici idem u 3 banke, malo IBM, malo storidz i tako...covek bi prosto rekao "vidi ga ovaj bas je pametan"

I onda na to dodje moja 70 minutna muka da ukljucim klimu u sobi, nakon cega sam uspeo da ionako ladnu sobu oledim na jos gore pa sad pisam ledenice i serem blokove leda.

Znaci ne bi sebi dao ni nacrtanu ovcu da cuvam :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

gratis 8000?

to je kao rasprodaja gde je popust od 50% , a cena snizena sa 7000 na 5000...

ontopicz

odo u grad \o/

Edited by santamaycry

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

@lucky, rekla je da neki deo kosulja ili sth ide gratis, ali da odelo placaju...u sustini, sere mi se od tih prodavaca koji se polome da im poklone nesto, a ovi ne znaju sta ce od para ;p

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Da bi se to zakljucilo na osnovu tvojih:

1. Outfita

2. Pojave

3. Urodjenog optimizma

4. kartice verovatno za neki MMO,

Potreban je AI na nivou onog kompa iz Electric dreamsa :)))

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@lucky, rekla je da neki deo kosulja ili sth ide gratis, ali da odelo placaju...u sustini, sere mi se od tih prodavaca koji se polome da im poklone nesto, a ovi ne znaju sta ce od para ;p

A ne, ne, to je bilo kasnije, taj deo sam i ja odgledao, zato je prodavacica rekla tad nesto kao "opet, gratis" :)

@ voodoo - ne verujem da to bash tako mozhe. Pre ce biti da si mozhda vec do sad imao nesto u Intesi ili nekada Delta banci.

Link to comment
Share on other sites

Sta se desava sa gsp-om?

Vozaci konstantno odbijaju da otvore prednja vrata ????

Jos uvek su ljudi na odmorima , cim sam u spicu stigao kuci za 15tak min (dok bi mi inace trebala jedna vecnost + pdv)

Stigle neke igre sto sam narucio sa neta , omg 3x jeftinije nego kod nas

spali se srbijo i svi "radim malo zaradim puno" preduzetnici

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...