Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Круле, банано.

:)

ja postim od 28. novembra tako da veceras oko 23:30 lagano koracam ka meku :D

а причешће? мислим, постити а не причестити се... није обавезно, али оно... то је благослов.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

lepo je to badnje vece, bozic i sve...ali brate, nikad dosadnijih dana

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ima on svoju ip adresu, od svih lampica sto treba da svetle, samo jedna ne svetli a to je "LAN 1-4 (link/act)" to je veza mrezna kartica/modem, a nece da svetli zato sto nema drajvera... bar pretpostavljam

p.s. viktore mojne da se smejes nego pomazi!!! :D

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

pre 2 dana sam dobio usrani telekomov modem neki, aolynk wdr854g adsl2+ , ali fora je sto sam CD sa drajverima stavio na tea pec, i CD se istopio... moze neko da pomogne?

Lul upravo preko njega surfujem, ima ga neko u zgradi :)

Skini sa neta drajvere, to je huawei model, ali kolko gledam nema drajvera (koji retardi).

Ali zato telekom pruza podrsku za taj model, okreni ih i objasni

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da necu morati da objasnjavam, ali pogresio sam. Evo Stanko je odmah pomislio da cu ja da bijem nekog :D Mislim jeste meni ZOLA rodjak al jebiga :D

Dakle, ispred crkve se skupi mnogo ljudi, ima tu i pravih vernika naravno, ali ima i dosta degena koji dodju tu radi reda, neki i u pijanom stanju naravno. I naravno na takvim skupovima uvek dodje do nekog incidenta, na to sam mislio.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...