Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

Za dobre batine da se unormali? :)

dobro, daleko od toga da je neka riba, ali deluje i kao riba sa kojom ti nikad nije dosadno, cak i kada se svadjate

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Snimljena je fotka tamo kod bloka 45 pa kad se nastavi pravo putem :)

viki-miljkovic-cita-knjige.jpg

Treba takva da bude? :)

jbj a onu tvoju pevaljku bih isto jbj ali samo zato shto sam zagoreo vishe nego krmenadle koje je tjale vecheras pek'o, u tome je razlika. [:D]

dobro, daleko od toga da je neka riba, ali deluje i kao riba sa kojom ti nikad nije dosadno, cak i kada se svadjate

Joj bre, tako gledash na ribe kada napunish 30 i hotjesh da se zenish a onda u 50. zaboravish na sve to i krenesh da jurish klinkice. [:D]

Link to comment
Share on other sites

ciro prestani da posle svakog posta stavljash smajli, ili reci neshto ili cuti. [:D] ( vidish, sad ne znash jesam li bio ozbiljan )

A jebiga navika, ja ni ne koristim smajlije kao emotion expression vetj ono bukvalno jer sam navikao da na kraju rechenice stavim neki smajli. [:D]

Link to comment
Share on other sites

^U LEDJA NOZ

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

P.S.

Izabrao bih kastraciju pre nego da budem sa onakvom "ribom"... ali jbj, to stoji! [:D]

Znas onu staru "Birala Birka, coravoga Mirka" ? Samo ti biraj, ostace tebi daki_ na kraju posle 2012 kad G!!! i Zola budu vladali pustarama. [:D]

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Znas onu staru "Birala Birka, coravoga Mirka" ? Samo ti biraj, ostace tebi daki_ na kraju posle 2012 kad G!!! i Zola budu vladali pustarama. [:D]

Ja se iskreno nadam tom "prorochanstvu" i 2012. godini i nemam zelju da prezivim, hotju da umrem zajedno sa 99% ovozemaljske populacije! \o/

Ako iz nekog neverovatnog razloga prezivim... daki_ pripremi se da mi budesh mutant kurva! [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...