Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

druze gari des to pazario?

+1

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uradio to pre lapo godine ...

Ma ne komentarise m ja nista , samo sam se malo nasalio , ne patim ja od tih stvari , ali nisma stavio smajli jbga ...

Nisam se tebi obratio ako malo bolje pogledas.

Dovla, salio se. Samo nije stavio smajlija, znas. :):)

Inace on je iz Vojvodine, tamo je njima sve sala pa misli da je i nama tako hehe. Pravi geglija hihihi.

Nama je shala narandzasta kravata!

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

JESTE CULI DRUGARI RAPIDE I VEGE, PEDERI STE! POSTO JE I VEGE KUPIO ISTI TAKAV DUKS SAMO TAMNO PLAVI, PEDERCINA :*

ма нема везе, момци само следе дух времена. ускоро неће моћи ништа да се купи што није неки педер стилизовао, са мисијом да прошири ту велику идеју на цео свет...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ja inache prezirem sve te dukseve koji su u fazonu "jao kako je samo rejv i urban!" [puke]

Ti fluroscentni, shljokavi, tufnasti, shareni i tome slichni.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

alo bre zajebavao sam se, istripovao si :)

A ako ćemo ozibljno, reci mi koji detalj na tom duksu ti je gej? Aj razumem kad neko hejtuje ljude koji nose roze majice i slično (hejtujem ih i ja).

знам да си се зајебавао.

ево, друг Савке је одговорио:

Ti fluroscentni, shljokavi, tufnasti, shareni i tome slichni.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

@Neo

cenim da je ipak oko 7k

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...