Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo po novom amstelu sam provalio da je skorija slika :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

meni se dja.Mozda ce sad masa da me ishejtuje(ne mozda,ali sigurno),ali podseca na weifert KAD je bio dobar,ono jedno zlatno vreme kad su cak imali i dobru reklamu i dok se punio u Pancevu a ne u Zajecharu.Znaci to je to isto pivo,tehnicki prvo pivo koje sam i poceo da pijem jer nam je tad ortak radio u pivari pa smo ga pili za dz:))Nema dodirnih tachaka sa malim amstelom,tako da ono :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a jeste, sad sam ja robot bez sentimenata pa da mi jelen bude djubre. previse ste matematicki nastrojeni, hladni proracuni, suvoparne analize...ja kad vidim bre jelen srce mi zaigra pa taman misomor u njega da trpaju.

sto se amstela tice, grdje je od pravog.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

a jeste, sad sam ja robot bez sentimenata pa da mi jelen bude djubre. previse ste matematicki nastrojeni, hladni proracuni, suvoparne analize...ja kad vidim bre jelen srce mi zaigra pa taman misomor u njega da trpaju.

sto se amstela tice, grdje je od pravog.

tako je dule brate, odmah covek vidi da si pravi patriota alkos:)...a ne ko ovi fenseri sa tuborg lemonom i amstelom, jelen ftw!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

a ono paulaner??

ja ne pijem pivo, samo zestinu, ne lezi mi pivo, od njega samo pisam i ne mog se napijem..

al crno psenicno paulaner, odusevilo me i udara u glavu..pitko, gusto, ukusno, ma imba ..

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

daki:

jeste lav bolji od jelena u poslednjih nekoliko godina, pa bas sam ja o tome pricao onomad kad sam pominjao bolenja glave i slicno. a taj duvel ili kako vec je verovatno deset puta bolji i od lava i od jelena, ali nije u tome poenta, samo su dule brat alkos i stardza shvatili poentu prepunu emocija.

e da, dule, pa ja amstel gotivim [:D] ali je bio pre deset godina recimo do jaja, a onda je i uvozni amstel smorio bas mnogo, srce mi je prepuklo:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

daki:

jeste lav bolji od jelena u poslednjih nekoliko godina, pa bas sam ja o tome pricao onomad kad sam pominjao bolenja glave i slicno. a taj duvel ili kako vec je verovatno deset puta bolji i od lava i od jelena, ali nije u tome poenta, samo su dule brat alkos i stardza shvatili poentu prepunu emocija.

Ma razumem dule brate, patriotizam, jelen, rogonja i to. Samo sam bacio random ltro.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...