Jump to content

Jastuci


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koliko ja znam, ljudi greshe kad pricaju o tom "na stranu" spavanju. Odnosno imash ono na stranu kad se samo neshto kao polu navalish i onda pritisnesh i srce i rebra i tako to, i to je ovo o cemu pricha vudu. A imash i ono kad stvarno spavas na stranu, ali pod pravim uglom u odnosu na podlogu, plus ruka ispruzhena ispod glave ili tako nesto, to je kao najbolje za spavanje.

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam, ljudi greshe kad pricaju o tom "na stranu" spavanju. Odnosno imash ono na stranu kad se samo neshto kao polu navalish i onda pritisnesh i srce i rebra i tako to, i to je ovo o cemu pricha vudu. A imash i ono kad stvarno spavas na stranu, ali pod pravim uglom u odnosu na podlogu, plus ruka ispruzhena ispod glave ili tako nesto, to je kao najbolje za spavanje.

Bash tako i to samo na desnoj strani, jer na levoj 'gnjechish' srce usvs a na desnoj nema nisha...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

kolko ja znam, srce je prakticno na sredini, tako da nisam bas siguran da se spavajuci na levoj strani gnjeci, a na desnoj ne

Koliko ja znam, cak i jedan forumash a i vishe ljudi ovako sa strane koje znam su na fazon kad spavaju na levoj strani da ih "stiska srce" a desno ne. Dule, Kole? :)

Link to comment
Share on other sites

pa srce ima jedan deo na levoj strani :D neka prektkomora tako nesto ja zamisljam :D ali je na sredini :D a jedan deo mu prelazi na tu levu stranu pa je kao tu :D

ja sam od branka kockice cuo da na stomaku ako spavas opterecujes stomak a ako na ledjima onda kicmu :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pa srce ima jedan deo na levoj strani :D neka prektkomora tako nesto ja zamisljam :D ali je na sredini :D a jedan deo mu prelazi na tu levu stranu pa je kao tu :D

ja sam od branka kockice cuo da na stomaku ako spavas opterecujes stomak a ako na ledjima onda kicmu :D

zato sam i rekao 'prakticno na sredini'. nauci da citas! teletabisu!

:D

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Iako radim u topshopu i prodajem te jastuke opet ne mogu da se odlucim koji je bolji jastuk od ova 2, sve je to subjektivno, dvini, najbolje ti je da odes lepo u topshop prodavnicu i da vidis sta ti odgovara. Imas 3 prodavnice u BG-u, u Prizrenskoj, Golsvortijevoj i Kosovkoj ulici, pa idi malo opipaj, protresi ovaj od heljde da proveris koliko suska i da li uopste suska i tako to.

Link to comment
Share on other sites

imam jastuk od heljde, a pre toga i neki sa ljuskama alpske psenice (!!! to i ja rekoh kad sam ga kupila). nego ovi jastuci su zakon. mislila sam nista od spavanja od sveg tog suskanja, kad ono drugo vece ga nisam ni cula. a leti je fino hladan... i super mozes da ga prilagodis sopstvenim potrebama. a memorijska pena je ipak sintetika...

Link to comment
Share on other sites

Iako radim u topshopu i prodajem te jastuke opet ne mogu da se odlucim koji je bolji jastuk od ova 2, sve je to subjektivno, dvini, najbolje ti je da odes lepo u topshop prodavnicu i da vidis sta ti odgovara. Imas 3 prodavnice u BG-u, u Prizrenskoj, Golsvortijevoj i Kosovkoj ulici, pa idi malo opipaj, protresi ovaj od heljde da proveris koliko suska i da li uopste suska i tako to.

to je i trebalo da uradim :/ narucio sam vec mem penu. kazu svi da suska, al eto kaze cura gore da se naviknes. sto ljudi sto cudi :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...