Jump to content

Jastuci


Recommended Posts

Pernati jastuci mi uopste ne prijaju jer su jako mekani, pa sad gledam da uzmem novi jastuk i dvoumim se izmedju dormeo memosan (memorijska pena) i heljda jastuka.. jel koristi neko ove jastuke? Spavam na stomaku i ponekad na ledjima, i skoro uvek spavam na samom rubu jastuka, a inace imam problema sa vratom .. jel ima neko neka iskustva?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja isto spavam na rubu ili chak bez jastuka, memorijska pana je ok, al nekako mi to opet previsoko, u pochetku mi je bilo ok, posle je krenuo vrat da me zeza, shto se tiche ovih ergonomskih, opet to treba probati meni su neki ok neke su previshe plitki, u sushtini dushek je keva:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Uvek se setim kako je matori 90'ih pravio custom made "ergojastuk" od neke pene-sundjera jebem li ga, od puno tankih slojeva toga koje je spojio tigar i oho lepkom.

Kako je brzo zaspao prvo vece, ihaj :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja koristim jastuk od heljde kod koga mi se svidja, pored relativne tvrdoce (ja ne pravim probleme oko jastuka, ali volim da je malo tvrdji) sto je uvek hladan. Kod istog mi se ne svidja, ovo ce neke mozda nasmejati, sto je buchan...kada god pomerim glavu on susti kao da sam prosuo dzak kuglagera...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

:))

od istog mi se ne svidja, ovo ce neke mozda nasmejati, sto je buchan

ovo sam citao da se ljudima ne svidja.. jel te probudi kad se okrenes nocu?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ne slushajte igija on mozhe da spava i stojetji!

i ja se dugo vetj razmishljam da uzmem neki krshteniji jastuk, jer se ovi obichni sjebu posle 2-3mes pa onda stalno moram da menjam izmedju jednog i dva i izvodim neke kerefeke.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ne spavam kao normalan covek, tako da na cemu god spavao, probudim se kao da me je neko jebao celu noc

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

pored toga sto je ovo totalno gej tema ..

ja imam te neke zajebane jastuke sa vunom i stvarno su super

ostaje hladan ne upija vlagu itd

spavao sam i na tom od heljde i bio mi je kul i nije mi smetalo to sto se cuje al nisam mogao da prestanem da gnjecim te ljuspice u njemu:)

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

ja nisam normalno spavao bez jebanja u vratu deset godina sigurno, a onda sam odustao:). ali ono sto mogu da ti kazem je vrlo zdravorazumski u sustini, ako spavas na stomaku/ledjima, onda nemoj nikako da uzimas te sundjer/pena/kurac fazone posto su previsoki kako god okrenes. mislim, ako ne spavas na strani, kontam da je bolje da brines o duseku nego o jastuku.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@ igor

zabrinjavajuce, i meni je proslo kroz glavu isti deo recenice da citiram [roflmao]

probao sam sva ziva sranja, i iskreno, ako hoces da spavas bez bolova u vratu, spavaj bez jastuka.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

samo sto te onda moze boleti kicma :P

pa za sad mi se lepo rastavila, a za ubuduce kapiram da bi najbolje bilo da stavim neki smotuljak pod vrat, i to je to.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

hahaaha :D:D:D

bolje bi ti bilo da spavas sa strane jer je to prirodniji polozaj samim tim i zdrav :D

utrne ruka kad spavas na strani

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...