Jump to content

Ovo me je oraspolozilo


Recommended Posts

  • Replies 853
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Мохи и Даки рокит сајентистс...

буахахахахахахахаааа...

http://www.youtube.com/watch?v=zlQSwY-YiH4 like je premrtav :))))))))))

хахахахаха...

сјајно јбт!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Kako si jebeno glup ... gde je ovde turbina?

Hand_Mixer_with_Bowl.jpg

Ja kontam ovde samo elektromotor sa dve meshalice na kraju.

Na kompresoru postoji turbina koja se pokrece najcesce elektromotorom da bi se kompresovao vazduh u komoru odakle se kasnije ispusta velikom brzinom zbog pritiska ... Kontash? Obrnut proces, ali turbina ipak. Na turbo mlaznom avionu imas dva dela turbine, tj cak mozda da nazovemo to dve turbine, gde jednu pokrece eksplozija smeshe i onda ona pokrece drugu koja stvara potisak.

kompresor ne mora da ima turbinu da bi bio kompresor, a kamo li supersonicnu turbinu lol

podsecate na dve zene koje se prepiru ko vozi f1 bolje, bekam ili bred pit

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ajajajaj lik je koma ali ovo nije najgori reli korner nego najgori vozachi evah :P

svi sem par njih koche i blokiraju prednje tochkove u krivini ... ti blage veze sa relijem nemaju.

Da brate , nemaju pojma , samo kad ti imash , likovi voze za neki tim koji god , pa auto moto klub misheluk ima likove koji ubijaju voznju , i sad ces ti da im kazes da ne znaju da voze , brate reality check pocheo si da pametujesh do jaja.

On clip

Ja ne mogu da verujem , da i posle 10og lika koji je zagrlio drvo , niko ne prekida reli ili da se stavi neki znak na krivinu.....

Edited by Juice R

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Da brate , nemaju pojma , samo kad ti imash , likovi voze za neki tim koji god , pa auto moto klub misheluk ima likove koji ubijaju voznju , i sad ces ti da im kazes da ne znaju da voze , brate reality check pocheo si da pametujesh do jaja.

On clip

Ja ne mogu da verujem , da i posle 10og lika koji je zagrlio drvo , niko ne prekida reli ili da se stavi neki znak na krivinu.....

Kao prvo oni likovi ne voze ni za jedan tim nego kupe neka krsh kola i slupavaju ih sto se vidi i po tim kolima. Dovoljno znam o sportskoj voznji da za ove debile mogu da potpishem da veze sa istom nemaju. Odgledaj neki reli zapravo i gledaj dal su im u krivini blokirani prednji tochkovi ili zapravo shlajfuju od gasa.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

u pravu je boban :/

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo oni likovi ne voze ni za jedan tim nego kupe neka krsh kola i slupavaju ih sto se vidi i po tim kolima. Dovoljno znam o sportskoj voznji da za ove debile mogu da potpishem da veze sa istom nemaju. Odgledaj neki reli zapravo i gledaj dal su im u krivini blokirani prednji tochkovi ili zapravo shlajfuju od gasa.

Brate ne dobro ti.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Ahahahah ne procitah ceo post ... sta kazes auto moto klub misheluk jesu to oni lozhachi sto se skupljaju preko mosta na onom pravcu u nsu? :] pa pitaj ih dal u krivinu ulaze sa blokiranim prednjim tochkovima :D ili se gasom izvlache iz krivine :]

Mislim to nije cak ni neka nauka, vetj osnovna fizika ... sa blokiranim prednjim tochkovima nemas nikakvo upravljanje vozilom.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

my two cents: beleške koje suvozač čita vozaču, a u kojima piše kojom brzinom se prolazi koja krivina i šta sve ne, su pogrešne, pa likovi ulete trećom sa 100 a treba drugom sa 60 (lupam), i onda kad su već na pola krivine skontaju da sigurno izleću, pa nagaze na kočnicu da bi minimizirali štetu. ako pri tom zablokiraju točkove, sjebali su se, jer više nikakvu kontrolu nemaju, tako da se verovatno radi o nekom amaterskom takmičenju. ipak, ma koliki amater bio, bilo ko ko sedne da se trka zna da ne sme blokirati točkove, tako da je tvrditi da oni to rade jer misle da tako treba notorna glupost.

e, sad, te beleške se u većini relija dele, tj. sastavlja ih organizator, ali suvozači uvek imaju priliku da prođu etapama i unesu svoje ispravke. opet, moguće da je ovo neko low level amatersko takmičenje gde tog prolaza nije bilo ili su suvozači nedovoljno iskusni da nađu grešku u beleškama. u svakom slučaju, te beleške su pogrešne, a da li je uprkos tome moguće ostati na putu u toj krivini je debatibilno.

da, mohi, ovo sam naučio na vikipediji.

Link to comment
Share on other sites

alal ti ćufta ivke

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

my two cents: beleške koje suvozač čita vozaču, a u kojima piše kojom brzinom se prolazi koja krivina i šta sve ne, su pogrešne, pa likovi ulete trećom sa 100 a treba drugom sa 60 (lupam), i onda kad su već na pola krivine skontaju da sigurno izleću, pa nagaze na kočnicu da bi minimizirali štetu. ako pri tom zablokiraju točkove, sjebali su se, jer više nikakvu kontrolu nemaju, tako da se verovatno radi o nekom amaterskom takmičenju. ipak, ma koliki amater bio, bilo ko ko sedne da se trka zna da ne sme blokirati točkove, tako da je tvrditi da oni to rade jer misle da tako treba notorna glupost.

e, sad, te beleške se u većini relija dele, tj. sastavlja ih organizator, ali suvozači uvek imaju priliku da prođu etapama i unesu svoje ispravke. opet, moguće da je ovo neko low level amatersko takmičenje gde tog prolaza nije bilo ili su suvozači nedovoljno iskusni da nađu grešku u beleškama. u svakom slučaju, te beleške su pogrešne, a da li je uprkos tome moguće ostati na putu u toj krivini je debatibilno.

da, mohi, ovo sam naučio na vikipediji.

Reli vozachu nije instinkt kao plavushici od 20 leta da cim je frka stisnu kochnicu. Taj sto se uspanichio u krivini i stisnuo kochnicu nije reli vozach jerbo da jeste prvi instinkt bi mu bio da smota volan, da gas i onda izkontrira i dalje pod gasom. Ako te bash zanima kako to izgleda uzhivo mozhemo da odemo na poligon kod mene ovde kad padne sneg gde se svake godine zezamo sa tim pri malim brzinama po snegu. Sustina je AKO NISI ZAKOCHIO PRE KRIVINE u koju ulazis ostro u njoj nikako ne smes da kocis jer ces izleteti iz iste ne samo ako ti se zablokiraju tockovi vec i zato sto te, ako kocis, prednji tockovi ne izvlace iz krivine.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Reli vozachu nije instinkt kao plavushici od 20 leta da cim je frka stisnu kochnicu. Taj sto se uspanichio u krivini i stisnuo kochnicu nije reli vozach jerbo da jeste prvi instinkt bi mu bio da smota volan, da gas i onda izkontrira i dalje pod gasom.

u svakom slučaju, te beleške su pogrešne, a da li je uprkos tome moguće ostati na putu u toj krivini je debatibilno.

ako ideš 40 km/h više nego što treba u pogrešnoj brzini u momentu kad blaga krivina naglo zategne, nema tog izkontriravanja...

ako je već u situaciji da ne može da se izvuče, bolje mu je da uspori koliko može (a to se radi kočnicom) i udari što manje nego da kontrom i gasom nakupi još brzine i odleti u polje (što je uradio onaj u renou 5 valjda, drugi ili treći na snimku)

al da ne tupimo bezveze, i ja mislim da su ovo neki amateri.

Link to comment
Share on other sites

^

Naravno da su amateri , ali takvi likovi su Ochevi za mohija i njegovo poznavanje auto-moto sporta, a on bi sve to bolje brzhe jache , sere mi se.

Pa onda idi u wc brate nemoj na usta.

Poenta je bila "najgora reli krivina" il stavetj ... a doticna je nekom pravom reli vozachu komedija. Pri tome postoje razni nivoi amaterizma, a ovi likovi na doticnom klipu nisu nikakav skill pokazali. Posto kolko vidim blage veze nemas sa tematikom ne znam cemu dalja rasprava? Volis da trolujes? Aj da trolujemo, nego reci ti meni po cemu si zakljucio da su ovi likovi ochevi relija za mene? Po tome sto uzmu auto za 2k dolara, ubace u njega rolbarova za jos 1k dolara i zalecu se u zid? Pritom vetj milion puta prezvakana tema, ne moram ja znati to bolje od njih da radim da bih mogao da komentarisem njihovo poznavanje, vetj je dovoljno da imam odredjeni nivo poznavanja materije, a pritom nije iskljuceno ni da bih uz vezhbanje i odvozao bolje.

Evo druze da ne palamudimo u prazno i nerviramo admine na pogresnom topiku.

Best of wrc 2000

pa gledaj malo.

E da ako te bash zanima da gledash detalje imam taj isti snimak negde u hi-rez-u.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Kao sto pise na samom klipu:

"this clip is from Finnish F-cup rallyseries, where there are no pace notes and studying the stages beforehand is not allowed. So people would get some perspective on why these guys are crashing."

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...