Jump to content

Ovo me je oraspolozilo


Recommended Posts

  • Replies 853
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

paceri, nauchite da chitate pre nego shto pochnete da merite kite na temu nechega shto ste videli samo na displeju monitora.

this clip is from Finnish F-cup rallyseries, where there are no pace notes and studying the stages beforehand is not allowed. So people would get some perspective on why these guys are crashing

ili da pojednostavimo:

sajt finskog reli shampionata

5.3 Road Book and Route Map

The road book must be available for competitors one (1) hour before the start of reconnaissance, at the latest. Crews must follow the route given in the road book, all deviations will be reported to the Stewards.

oslanjanje iskljuchivo na mapu + manjak iskustva = sudar. deshava se svima, chak i najboljima.
Link to comment
Share on other sites

Nije uopste poenta sto su izleteli iz krivine ... izlecu i ovi na wrc-u ... poenta je sto je dosta njih moglo da prodje tu krivinu brzinom kojom su isli da znaju da voze ... ima ih nekoliko koji su preterali sa brzinom do jaja ali jedno 4-5 njih su mogli brzinom kojom su isli da prodju tu krivinu i poenta je da ne umeju sto je svakome iole upoznatom u neke osnove reli voznje i voznje generalno ochigledno.

Komedija je sto se ja raspravljam sa juicerom koji blage veze o tematici nema i jos se ljuti, dok se svi iole uputjeni slazhu da su likovi amateri. Jesi razmisljao da odes kod tih lozhacha na misheluk malo pa makar da se informishesh. Ono mozda kazhu i nesto korisno osim kako su poleteli u svom bemveu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Nije uopste poenta sto su izleteli iz krivine ... izlecu i ovi na wrc-u ... poenta je sto je dosta njih moglo da prodje tu krivinu brzinom kojom su isli da znaju da voze ... ima ih nekoliko koji su preterali sa brzinom do jaja ali jedno 4-5 njih su mogli brzinom kojom su isli da prodju tu krivinu i poenta je da ne umeju sto je svakome iole upoznatom u neke osnove reli voznje i voznje generalno ochigledno.

Komedija je sto se ja raspravljam sa juicerom koji blage veze o tematici nema i jos se ljuti, dok se svi iole uputjeni slazhu da su likovi amateri. Jesi razmisljao da odes kod tih lozhacha na misheluk malo pa makar da se informishesh. Ono mozda kazhu i nesto korisno osim kako su poleteli u svom bemveu.

uopste se ne vidi iz kakve krivine oni ulaze u tu, niti kakva je brzina bila tamo, par njih je uletelo u ovu krivinu vec "u vazduhu"... mozda nisu ni imali predstavu da se tu nalazi krivina.. no, ti znas gde je to, koja je to staza, kako izgleda cela i profi si reli vozac. samo ne znam sto ne zaradjujes od toga.

i koliko ti imas kilometara za volanom? 200? (ne racuna se biciklo sa motorom)

Link to comment
Share on other sites

posipam se pepelom što nisam pročitao makar opis klipa na youtube, ali:

5.3 Road Book and Route Map

The road book must be available for competitors one (1) hour before the start of reconnaissance, at the latest. Crews must follow the route given in the road book, all deviations will be reported to the Stewards.

e, sad, te beleške se u većini relija dele, tj. sastavlja ih organizator, ali suvozači uvek imaju priliku da prođu etapama i unesu svoje ispravke. opet, moguće da je ovo neko low level amatersko takmičenje gde tog prolaza nije bilo ili su suvozači nedovoljno iskusni da nađu grešku u beleškama. u svakom slučaju, te beleške su pogrešne, a da li je uprkos tome moguće ostati na putu u toj krivini je debatibilno.

PAMETAN SAM JAKO!

inače, ovo je za mene ultimativno wrc bajanstvo -

otvorila mu se hauba prilikom doskoka, i car je odvezao etapu do kraja gledajući kroz prorez od 15 cm :)

Link to comment
Share on other sites

LOL PAKMEN JEBOTE

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

^

"ala se natežete,udelite nam malo tog ljubavnog iskustva i mi bi da prcamo ! "

???

nadji mi ijedan ozbiljan moj postu tom topicu(od ukupno 2) u kojem ja pametujem ili govorim da se razumem u zhene(devojke).

ae sad lizhi jos malo dupe dakiju,mozhda te nauci da kodiras...

Edited by mali_buda
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...