Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uff, kako dobro vece bilo, ozdrali se na sisu, malo pili, seli ispred Maxi diskonta kod Doma zdravlja Nbg, izlazi neki lik sa pivom, pricali jedno pola sata s njim, lik navaren do jaja, 33 godine ima, 8 i po godina na robiji bio, ima neke izvale mi umiremo... Ne zna ni sam sta prica...

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

smor vece, doziveo da se userem najvise u poslednjih par godina....odem sa drugom na rulet (on igra, ja nikad niti cu :p), lik 3 sa 3 igra aparate...ulazi 10 momaka, poceli da biju momka, stvarno zajebana situacija, cekam sta ce da se desi, gde da krenem, na kraju sam mirno, herojski istrcao napolje cya ty nikad vise po tim kockarnicama jebotekurac

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Napolju vise nije hladno toliko!

Bio u domu sindikata danas, svirali guitar hero novi... koliko se ljudi samo naloze na to, strasno! Ne pustaju one instrumente satima!

Posle bio do zhene, pa do Aleta KOJEG OVOM PRILIKOM POZDRAVLJAM!!1112 ALEEEEEE!!!1122hellovlada343... :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Vratio sam se sa Zabranjenog Pushenja! \o/

Nije bilo loshe, mada je moglo malo bolje. Oni ljudi nikako da shvate da ne mogu da prodaju ono shto sada sviraju u Srbiji. Treba lepo da se nazovu Emir Kusturica & Dr. Nele i Muzichari i da sviraju ovo shto sviraju, a ne da pokushavaju da prodaju neshto preko imena.

Sam koncert je dobro organizovan i svirka je super, al' 90% ljudi je doshlo da slusha pesme Zabranjenog Pushenja, samo to. Svirali su Balada o Pishonji i Zugi, Zeni nam se Vukota, Devojchice kojima mirishe kosa, Tri Ratna Havera (na moje ogromno zadovoljstvo :)), Zenica Blues, Ja nisam odavle, Guzonjin sin i Dan Republike. Valjda nishta nisam izostavio. Ispunili su moja ochekivanja, napravili dobar show i mislim da je vecina publike izashla iz Arene zadovoljna onim shto je videla.

Over & out!

.

Link to comment
Share on other sites

Нисам се оволико развалио од живота,не памтим од кад.Сећам се само да сам дошао кући у веш мајици ево сад зовем другаре што су били самном тамо да их питам где ми је остатак ствари...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Нисам се оволико развалио од живота,не памтим од кад.Сећам се само да сам дошао кући у веш мајици ево сад зовем другаре што су били самном тамо да их питам где ми је остатак ствари...

wait, wat?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pao sam sa stolice u sred partije dote...

to nije sve, pri padu sam isutirao stub i kuciste. lol, ugasio sam muziku nogom. lol, kuciste se prevrnulo, a dota nastavila da radi...

i will survive...

kako brate : ))

Ona bela majica obicna na bratele.

ne bih rekao da se ta majica zove tako : ))) veš majica : )) podkošulja ili trik-majica  [8D]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

wait, wat?

Мислим управо на те беле мајице што ти је рекао мајмун(мада има и црних и сивих),познатије и као мајице на бртеле или џилиптарке,то ми је основна ствар кад је хладно,с њом нема зиме :)

pa kod cuši koju ci caopr

Заправо испоставило се да су у неком тренутку дошли трубачи и да се нас неколико препијаних дебила у еуфорији скинуло до појаса,да смо се поливали пивом и радили друге, томе сличе, ритуалне обреде у Срба. Х)

Мада рече ми другар да сам на крају отишо с једном што сам је спопадао цело вече,али јебеш му матер ништа се не сећам.А и плаше ме мали трагови повраћања на фармеркама,пошто сигурно нисам повраћао,остаје питање чији су...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...