Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Deste deste!

Nije mi pukao download, nisam izgubio nista, nisam gledao glup film sa ribom, nisam iskrivio vrat ine kupujem komp u Forum racunarima.

Kakav dan,a?

Odo da vezbam, jao cao! ;*

A jel imash problem sa spavanjem?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

prokleti imbecili... dobijem kaznu za prelazak na crveno svetlo KAO PESAK u JEBENOM BULEVARU. i sad moram da idem u prokletu RAKOVICU U SUP?! ZNACI PROKLETI DROTOVI!!!

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ja ako nisam jedno 5 puta dobio "kaznu" u predhodne dve godine zato shto me mrzelo da silazim dole kod Vuka nego sam pretchavao, evo gde sam :)

Nishta mi josh nikad nije stiglo :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ma ja cu im reci da nemam ja para to da platim, neka mi slobodno posalju poziv za sud, necu ni onda platiti, jebes mi mater icicu u zatvor na dva dana pre nego sto cu njima dati te jebene 3000

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ma ja cu im reci da nemam ja para to da platim, neka mi slobodno posalju poziv za sud, necu ni onda platiti, jebes mi mater icicu u zatvor na dva dana pre nego sto cu njima dati te jebene 3000

Nashi novci nece da dobiju! :D

Neo, prvi put su mi to pisali pre boga oca, pa vidim iskidali se da mi poshalju bilo shta makar za to :D

Ista je stvar i sa gsp-om, ne shalju kazne van Bga tako da mogu da mi pishu koliko hoce :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Probudio me pre 1h matori. Zove na telefon i pochinje da chita neshto... Stigla mi kazna od pandura. Negde u oktobru legitimisao pandur mene i cimera, u sred bela dana, i smarao nas jedno 15 minuta i pustio da idemo. U kazni pishe da nisam prijavio boravak i da sam radnik na neodredjeno u Beogradu(wtf?!?). Drot nam tada nishta nije napisao, niti nam je ishta rekao i danas mi stize ovo. Jebem ti morone!!1

Imam kolokvijum u 13h, vishe manje sam se spremio, videcemo kako cu proci...

.

Link to comment
Share on other sites

Dobro da te nisu prebili ko onog lika pre neki dan :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Evo me vec drugi dan sedim na skolovanju ... jos sutra pa exam :)

Koji :)

Mene su opet u utorak pocastili HP obukom i 4 ispita do ponedeljka.

A postoje naznake da zele da me grunu na HP-UX ili neko slicno sranje, moracu da lupim kurcem u celo.

A posto je ovo pricajte, evo da kazem da mi je ladno i da sam prethodni obrok izbacio nakon 10casovnog putovanja kroz creva, sto je i super je je u pitanju bio bigmek i 2 pite o jea

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Koji :)

Mene su opet u utorak pocastili HP obukom i 4 ispita do ponedeljka.

A postoje naznake da zele da me grunu na HP-UX ili neko slicno sranje, moracu da lupim kurcem u celo.

A posto je ovo pricajte, evo da kazem da mi je ladno i da sam prethodni obrok izbacio nakon 10casovnog putovanja kroz creva, sto je i super je je u pitanju bio bigmek i 2 pite o jea

ITIL V3 ... http://www.itil-officialsite.com/home/home.asp

Isto u HP centru imam skolovanje :P Planiramo neke opake promene, pa mene i jos jednog kolegu proglasili za Change Managere, pa moramo na ovo skolovanje :)

Mnogo glupis izraza za nebitne stvari, al sve u svemu je interesantno :) Vise organizacija/menadzment u ITju nego neke tehnicke informacije (kojih maltene nema lol)

EDIT: Kako bre 4 ispita, pa nasta su to tebe poslali? :)

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

koja to reklama? Daj da vidim,moram barem da znam za sta me zezas :))

zajebavaš se, ili stvarno ne kapiraš?

ne mislim ni na kakvu konkretnu reklamu, nego na taj tip koji se forsira u mejnstrim reklamama: mladi par / drugari / drugarice / ekipa, sunčano, svi su lepi i nasmejani, idu negde i rade nešto što nema veze sa proizvodom koji se reklamira ali izgleda kul. hoću reći, radiš gomilu mejnstrim stvari koje se u marketingu koriste da ubede potrošača da će mu život biti bolji ako kupi to što se prodaje...

Link to comment
Share on other sites

Hint: pevanje ujutru dok je prazna gajba  [8D]

pa da,to je bilo prosli put...ali nisam skontao zasto opet ta konstatacija? :))

edit: preduhitrio me Ivan :). Ma ja sam kontao da mislis na nesto konkretno. U svakom slucaju,shvaticu ovo kao da sam lep i nasmejan,i \o/. :DDD

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Koji :)

Mene su opet u utorak pocastili HP obukom i 4 ispita do ponedeljka.

A postoje naznake da zele da me grunu na HP-UX ili neko slicno sranje, moracu da lupim kurcem u celo.

A posto je ovo pricajte, evo da kazem da mi je ladno i da sam prethodni obrok izbacio nakon 10casovnog putovanja kroz creva, sto je i super je je u pitanju bio bigmek i 2 pite o jea

Sta bi ti falilo da naucis malo oko unix-a.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...