Jump to content

Half-Life za 98 centi!


Corey

Recommended Posts

Ali brate, deset godina ... i to josh igra bazirana na Quake 1 engineu koji je iz 1996, znachi jos starije...

Genijalno mi je kako sam ja obrtao Half-life 1, secam se k'o juche da je bilo a ne pre 10 godina. Igrao sam ga kod AletaBraleta, imao je tad 486 133MHz i 32MB RAM, bez 3d akceleracije naravno, i igra je radila relativno ok, osim ucitavanja koja su trajala brat bratu po jedno pet minuta. I igrao sam, igrao, igrao i tek onda stig'o do ona tri pipka/cudovista u silosu i rek'o to je kraj igre, kad ono tek bio pocetak zapravo ;) Bash sam bio smorio tada aleta jer njega nesto nije zanimalo da prelazi igru :)

I onda se secam koliko sam se bio iznenadio kad sam tipa 6 meseci nakon toga instalirao igru kod sebe na Pentiumu sa 128MB RAM gde je igra radila skroz brzo i ucitavalo se za tri sekunde. I tad sam je bio obrnuo josh jednom, pa onda recimo 2002-3 josh jedared.

Link to comment
Share on other sites

Ako je to nacin da ljudi skapiraju da je dosta toga u prichi a ne samo nabudzenoj grafici, onda neka bude 98 centi i bez kutije ;)

to je to! [:D]

secam se da sam za malo popio zabranu ulaska u robnu kucu u shtutgartu kad sam video to..shatro da se samo proba kese jedne nisu mi dali da je obrnem tamo :P

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...