Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Forum sada ima self-repair mehanizme, kad iskoči IPS error sačekajte koji minut.

OK, znam da hoces da primenis svo to znanje. Ali molim Vas kolega, zadrzite se na samo opravci, neka samo optimizacija i evolucija ostanu za neku drugu priliku.

On xx-th of January KlanRUR forum was brought online, it began to learn on a geometric rate...

Link to comment
Share on other sites

OK, znam da hoces da primenis svo to znanje. Ali molim Vas kolega, zadrzite se na samo opravci, neka samo optimizacija i evolucija ostanu za neku drugu priliku.

On xx-th of January KlanRUR forum was brought online, it began to learn on a geometric rate...

Zapravo je Saint odgovoran. Ako forum postane Skajnet, znam gde živi! :)))

Link to comment
Share on other sites

kolko je otprilike golda potrebno da bi se digao JC 0-450 bez mininga?

onako po nekim srednjim cenama

neki lik ga je digo na 375 za 1500g i plus je prodao na AH neka sranja shto je napravio i ostalo mu oko 1000g.... barem mi je tako rekao [:D]

Edited by bajamaliknindza

da je casa flasa, da je flasa bure, da je bure more, pio bih do zore...

Link to comment
Share on other sites

Ako hoces da zaradjujes na JC onda bolje nemoj ni da lvlujes skill svima se otvorila bulja, svako ima JC i cene gemova su prepolovljene...

Jedini prob sa dizanjem JC je kada dodjes do dela gde ti trebaju thorium/huge emerald i mozda 370-375(ako imas rep iskoristi one epick unique gemove). Guidove nemoj da koristis, ja bar nikada ne koristim jer oni preporucuju samo narandzaste iteme za skillovanje plus cene matsa su razlicite... Moj ti je savet lvluj solo bez guide

Eh Neo da si me poslusao imao bi 12 000 sada :)

Link to comment
Share on other sites

ne znam u pm onda sta da izlvlujem

imam ench/tailoring i sad planiram ench i da ostavim a tailoring da reroll nesto a neam pojma sta

mislio sam jc ali i to sto kazes svima se digla kura i culi za free kesh i uzeli JC

any suggestions

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

ne znam u pm onda sta da izlvlujem

imam ench/tailoring i sad planiram ench i da ostavim a tailoring da reroll nesto a neam pojma sta

mislio sam jc ali i to sto kazes svima se digla kura i culi za free kesh i uzeli JC

any suggestions

Eh sada ench ni u zivotu nemoj da bacis ja na svakom liku imam ench+ nesto... Pa sada ako volis da jurcas po teritorijama herb/min... skining je ok ako imas cooking (ona pecina sa crvima je dusu dala za skining)

Inscription je kao ok ali imas previse razlicitih sranja da postavljas i vecina lvluju skill pa su gluphovi 1-6 g obicno a karte su prava kocka matsi su skupi a padne ti karta koja je 60-80g izuzev nobles

Alch nije los uvek sigurne parice

Mining... punis bulje svima sto se digla kita za JC :D

A spawn rate je nenormalno brz jednostavno ima previse ruda... pricaju mi ljudi da napune mining torbu za sat ili dva

Edited by Manowar84
Link to comment
Share on other sites

skining je ok ako imas cocking

Uf, u kojoj ekspanziji ce da uvedu ovu profesiju :)

Edited by Grašak_elemental

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...