Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

igrao sam ja veceras 2x2

sistem radi po pricnipu ako neko iz tima ima npr tim u 3x3 (a igra 2v2 sad od 1500) 1900

automatski se racuna da i taj 2v2 ima skilla kao za 3v3 rating

sto bi znacilo da ce lakse doci do istog ratinga i u 2v2 tako sto ce za win dobijati 30 poena a za gubitak 5 i slicno

ako negde gresim nek me neko ispravi

nisam citao patch notes to sam zakljucio i cuo

Link to comment
Share on other sites

@jc thing

Kakav to soket bonus jc ima a ostali nemaju ?

@inhalator

Skloni tu gej signu, zraci :p

@ new "good working" arena sistem

Odustao sam sa citanjem posle par recnica, atm me ne zanima, zato bi zamolio nekog da mi preprica za par meseci kad budem pitao :p

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

logicnije mi je ako taj neko ima 1900 u 3v3 a igra 2v2 na 1500 da ce dobijati manje ratinga ako pobedjuje losije timove

btw provalio foru kako da zaradjujem sa tailoring kesh kao lood :) i jos sam digao ench na 440 znaci brooka

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

sistem gleda koju opremu imas i onda odredjuje protiv koga igras a personal rating zavisi od opreme. tipa u mom timu 3v3 pala hiler ima najveci personal jer ima najbolji gear, pa onda ide dk sa malo losijim girom pa onda ja sa najlosijim, sa isti nam je team rejting. na taj nacin usporavaju bustovanje nubova, jer recimo da 2 pro igraca uzmu da bustuju nuba sa nikakvim girom, morace da pobede troduplo vise partija da bi se njemu digo personal bez obzira sto je team rejting mozda 2700 nub ce imati personal 1700 (lupam) zbog loseg geara.

uzeh sinoc posle rejda malo 2v2 sa mojim palom (ja hunt) i odigramo 8-14 -_- rogue priest nas napusili tako sto je prist spamovo mana burn tako da je pala za par sekundi bio oom (reta se nije setio bubble), a onda 3 izgubili od resto shammy-warr. jebo mater kako je to sada posle patcha OP combo. shammy nemoguce oom, nemoguce wyvern sting, nemoguce burst dmg jer huguje pilar, a warr celo vreme face rolluje tastaturu po meni. od te 3 izgubljene partije jednom smo bili blizu da ih ubijemo samo zato sto smo potrefili chain cc na shamija i onda warr sa 10% charguje preko pola mape i frost trapa nazad do svog shamija i ovaj ga opet ishiluje. jes da sam bio umoran od rejda al ne vidim resenje za taj combo. a kad dpsujem warra dzaba mi i trap i disengage kad lik spamuje intercept ne mogu da spojim duze od 3 sekunde da pucam iz daljine, a znam da pre patcha nije mogao toliko da me interceptuje. any suggestions?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

logicnije mi je ako taj neko ima 1900 u 3v3 a igra 2v2 na 1500 da ce dobijati manje ratinga ako pobedjuje losije timove

Dal je moguce da si toliko jebeno glup?

METCHUJE GA SA JACIM TIMOVIMA I ZATO DOBIJA VISE REJTINGA ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

igrao sam ja veceras 2x2

sistem radi po pricnipu ako neko iz tima ima npr tim u 3x3 (a igra 2v2 sad od 1500) 1900

automatski se racuna da i taj 2v2 ima skilla kao za 3v3 rating

sto bi znacilo da ce lakse doci do istog ratinga i u 2v2 tako sto ce za win dobijati 30 poena a za gubitak 5 i slicno

ako negde gresim nek me neko ispravi

nisam citao patch notes to sam zakljucio i cuo

kasabaras dukadizel i dzo igrali 3v3 krenuli sa 1985 zavrsili na 2000 sa 15 pobeda i 2 poraza... (tako neki odnos bio) a svi imaju i full valorous i full hatefull

Link to comment
Share on other sites

auuuuuuuuuuu sailor (orc shaman) se trasnferovo na moj server

ko ga zna sa haomarusha i ko prati pvp zna ko je to

sad imamo sve pawnere najbolje iz pvpa na lighting bladeu

njega, seita (onaj tauren hunter koji je pravio 5v5 film sa 2500 timovima) koji pritom ima 30 likova koji mu se isto zovu

neke merciles gladitore pristove

pitaj boga koja sve cuda

pve guild su a koga kod ispectujem ima 1800+ rating

kakav pwn jebote zasto ja nisam iz danske da mogu da se prijavim za guild zasto smrdvljiva srbijo si morala mene da potrefis

Link to comment
Share on other sites

to bi mi bio sjajan detalj za aplikaciju

toliko zelim da udjem u guild da sam otisao da naucim jezik :D

ali ko ce da plati to !

ispravka

finski su guild :(

Hint: gomila riba uci sve te jezike iz ko zna kojih razloga, tj prate sve te kurseve.

Its worth a shot :)

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

;D

inace popizdeo sam sad u areni

2 partije za redom ulazi lik koji stoji na mountu od pocetka partije

ja krecem charge, stavljam hamstring, moj pala radi judgment da ne moze da se krce brze od NORMALNOG MOVEMENT SPEEDA

I LIK NA MOUNTU ODLAZI NA DRUGI KRAJ MAPE BEZ IKAKVOG PROBLEMA

DOLAZIM OPET DO NJEGA

SAMO SE STVARA NA DRUGOJ STRANI MAPE OPET

napisao sam tiket sad ali dok gm odreaguje ovaj moze 30x da ugasi hak u pitanju neki prist Digid sa ragnarosa eto cisto da spomenem

Link to comment
Share on other sites

secam se ja beastye-a i sailora sa haomarusha,igrao sam neke premade-ove sa njima(tj sa beastye-om,poshto je sailor bio pve whore)

on je oduvek bio najbolji warrior na haomi,ali je bio lamer koji se peo po onim sranjima u hordinoj bazi i smarao

*edit*

grammerpolice su ih ubijali po bg-ima,kao i sve ostale,lol

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...