Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

alal vera killygore

mada cenim da je za tu titulu potrebo 10+ hrs per day i do jaja poznastvo sa ostalim pvperima sa realma

ali opet kaze,nije lako

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ej drugari imam strasan problem. formatiro sam hard i kreno opet da instaliram wow, medjutim izgleda da je drugi cd od tbc-a sjeban jer izbaci poruku da ne moze da procita jer je sjeban il prljav. probo sam dva puta i da obrisem cd. jebeni jeftini orginial diskovi. sta da radim? upomoc!

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

ACA JE UZEO REJTING Nr1 REJTING!?!??!?!?!?!?!?!?!? ACA ZVANI LITTLEPUSSYY!? A DA!? koliko je tuzna igra postala ako je on koji nije mogao da predje 1500 u s3 uzeo nr1 u battlegroupi...

3 u bgrp ali prvi na serveru...da aca zvani littlepussy A.K.A Aca Pilic ili Aca luk Andrasev....:)))

Edited by loshmy
Link to comment
Share on other sites

Pa sabijanje...jeste da je full valorus i jeste da je blood spec za sve koji bi rekli da je to pve spec... ali on prista sa 900 ress udario 8k jednom cak i 11k prista iz ensidie na duelu sa 3 udarca sve helte skinuo...nema smisla da roga on udara 8k itd ali shaman sta prezivi svaka mu cast...warr ga ubije ako ima srece

Link to comment
Share on other sites

ej drugari imam strasan problem. formatiro sam hard i kreno opet da instaliram wow, medjutim izgleda da je drugi cd od tbc-a sjeban jer izbaci poruku da ne moze da procita jer je sjeban il prljav. probo sam dva puta i da obrisem cd. jebeni jeftini orginial diskovi. sta da radim? upomoc!

kako stoje stvari,nisam vise onaj stariiiiiiiiiiiiiiiiii

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...