Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@kreator

[:)]

ovako, pre svega, ako nemash nikakav prot gear, nemoj levelovati kao prot. moj savet ti je da ne levelujesh kao prot chak iako imash.

dalje, specc na lvl80 - http://www.wowhead.com/?talent=sZaxVA0ugteIRGoxb - ja koristim ovaj specc(bukvalno ne koristim poslednji talent poen zbog shugavog blizza i chekam da ubace talent koji fali u prot stablu [:D] ) neki ljudi u rotaciju ubacuju judgement koji ima 9sec cd(sa jednim talentom), pa ako se odluchish za to, mozhesh da koristish i talent divine guardian u prot stablu(korisno kada si OT u raidu)

BoK necesh koristiti za sebe, tako da i nije obavezno da ga uzimash, te stoga mozhesh koristiti i benediction 5/5

za gear - koristi wowhead

za rotaciju - generalno, idealna rotacija ti je potrebna gotovo iskljuchivo ako u raidu/grupi imash nekoga ko izvlachi jako visok dps pa pravi visok aggro. mozhesh i izguglati bolje vodiche za pala-tanking od ovoga shto cu ti ja nabacati ovde, ali generalno, poenta je da ti holy shield uvek bude upaljen, da koristish judgement kada je spreman i da koristish shield of sanctuary odmah iza judgementa zbog librama.

rotacija je 969696(9 = holy shield, judgement, consecration; 6 = SoS, HoR, random spell(exorcism/holy wrath vs ud, HoJ na -20%)

ali, kao shto rekoh - www.google.com - maintankadin

Link to comment
Share on other sites

@Xzor: Ma recice mi "tits or gtfo" sto posto :D

@Italiano: Cheers ma'am :D

Ovo mi je alt s kojim cu prvenstveno vise raditi instance nego questove, to je cisto ako krenem da inspectujem sa mainom likove po Dalaranu, to shvatim kao znak, pa ide log out i na palu.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

kako volim kad neko igra rotaciju

kao sacu da naucim 3 dugmeta kada da pritiskam u koje vreme i to cu pritiskam ceo zivot

a ne u zavisnosti od situacije, vremena i prostora i mozga na kraju

mada kapiram da klase tipa rogue u pveu ni ne mogu drugacije da igraju i onda dodju na kelthuzada

i kazu kako ne mogu da kikuju jer im kvari rotaciju koju igraju kao botovi

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sad postao pve kucka, ne igram pvp vise "ozbiljno", nema oruzija u pvp-u, tj. da bi uzeo dostupno pvp oruzije moras da imas mnogo bolje pve oruzije od tog. Znaci pve dok ne krene prava arena, a ne ova sranja.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

kako volim kad neko igra rotaciju

kao sacu da naucim 3 dugmeta kada da pritiskam u koje vreme i to cu pritiskam ceo zivot

a ne u zavisnosti od situacije, vremena i prostora i mozga na kraju

mada kapiram da klase tipa rogue u pveu ni ne mogu drugacije da igraju i onda dodju na kelthuzada

i kazu kako ne mogu da kikuju jer im kvari rotaciju koju igraju kao botovi

hehe :) i ja imam rotaciju sa samanom i pazi :O izovnovao sam shokove samo tako hahah :)))) znaci boss bot castuje bas po mojoj rotaciji :p imam 80% iterupta sam ostali ne moraju da se cimaju :)

ebo te les...sad sam izvalio da sam odigrao 1178 2v2 partija samo ovu sezonu :S and i still suck :)

Edited by jabre

T_T

Link to comment
Share on other sites

Dobro, za debilne rotacije sa mega dpsom je kriv iskljucivo Blizz a ne ljudi koji igraju klasu. Sta, posle 10 strana matematike i testiranja na elitistjerks dodjose do zakljucka da DK pravi maks dps sa najdebilnojim rotacijom, bez bolesti, bez lovljenja procova i svega, samo zvekete zvekete.

Link to comment
Share on other sites

omfg kad prime uci nekog da igra

pa cak kad je taj neko i kreator zvuci smesno

edit:

btw momci,ako slepac slepca vodi,oba ce u jamu upasti

:D

Edited by kiBo

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Ja levelujem kao prot i sam reshavam questove za 2/3/5 ljudi :< I ne radim nista sto je Italiano napisao,niti mi se svidja ta rotacija,spamovanje je deo mehanicke igre - mehanicka igra = noob play.

Dokaz moje igre da kazem,je poziv raznih igraca da im tankujem instance koje su iznad mog levela,tako da sam i dalje u Dragonblightu a level 77 :> thanks to them.

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...