Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

Ili jednostavno se pridruzi DKovima :)

btw dual wield je najveci pve dps DK ... prave na patchwerku 6300 + dps :D

Ono sto je u pvpu imba sa DK jeste visok survivability ( healovanje , mali cd na shieldwallve ) i ogroman burst dmg koji jede kroz armor ... frost strike howling blast scourge strike , rune strike koji unistava rogove , obliterate itd , sve to crituje od 5k pa do 10k bez problema... + neki overpower petovi kao sto je naprimer gargoyle koji moze da bije po 4k u 5x5 zamalo nam gargoyle nije ubio shamana solo :D

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam Unholy od pocetka, nisam se ni jednom respecovao tako da mogu samo da pricam o tom buildu.

Najveci dmg ubedljivo dolazi od rune strike-a, koji je aktivan kad DK dodguje ili uradi parry. Krituje bolesno mnogo, meni sa lol gearom i do 8k. Gear mozete videti ovde http://armory.wow-europe.com/character-she...p;n=Sanitardium .

Sledeci je Scourge strike, koji radim do 4.5k, unbuffed i kad meta nema debuff. Dakle pricam o PVP dmg-u, ne PVE.

Najgori kombo sto moze da zadesi neprijatelja je Gargoyle + Rune strike + Scourge strike + Scourge strike + Scourge strike +Rune strike + Coil i slicno , u bukvalno dve - dve ipo sekunde.

Cifre se proporcionalno uvecavaju sa gearom naravno, tako da mozete i sami zakljuciti kad pogledate sta ja nosim i kakav dmg radim.

Inace u heroicima sam konstantno prvi, tako da verujem i da u max geared naxx 25 man raidovima DK-ovi rade najveci dmg.

Neka me neko ispravi ako gresim, nisam pratio forume gde ljudi pricaju o tome.

Edited by Failure.Sanitarium
Link to comment
Share on other sites

kada cete shvatiti da je njima bitan kesh

a ne vasa satisfakcija kao musterije?

:S

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Ja sam Unholy od pocetka, nisam se ni jednom respecovao tako da mogu samo da pricam o tom buildu.

Najveci dmg ubedljivo dolazi od rune strike-a, koji je aktivan kad DK dodguje ili uradi parry. Krituje bolesno mnogo, meni sa lol gearom i do 8k. Gear mozete videti ovde http://armory.wow-europe.com/character-she...p;n=Sanitardium .

Sledeci je Scourge strike, koji radim do 4.5k, unbuffed i kad meta nema debuff. Dakle pricam o PVP dmg-u, ne PVE.

Najgori kombo sto moze da zadesi neprijatelja je Gargoyle + Rune strike + Scourge strike + Scourge strike + Scourge strike +Rune strike + Coil i slicno , u bukvalno dve - dve ipo sekunde.

Cifre se proporcionalno uvecavaju sa gearom naravno, tako da mozete i sami zakljuciti kad pogledate sta ja nosim i kakav dmg radim.

Inace u heroicima sam konstantno prvi, tako da verujem i da u max geared naxx 25 man raidovima DK-ovi rade najveci dmg.

Neka me neko ispravi ako gresim, nisam pratio forume gde ljudi pricaju o tome.

Imamo slican build, proveri moje talente posto mislim da su kanda bolji za pvp. Konkretno, necrosis je sranje jer ne vredi ti mnogo 10% shadow dmg na beli dmg jer ces tesko moci da se zalepis za nekog toliko da mu zadas dovoljno belih udaraca da se to isplati, takodje uzmi obavezno anti-magic shell i zone, jer prvi sa glyphom (koji ga produzuje na 10 sekundi) sabija koliko je OP, a drugi pravi toliku pometnju + anulira bilo kog paladina ili castera 20 sekundi da je to strasno (a pritom radi na sve u grupi znaci stiti i tvog team mate-a). Takodje mislim da ti death grip vise znaci nego +10% na attack power, jer je to verovatno najbolji takticki ability koji postoji u igri i smanjen CD je bogom dan. Em sto se ponasa kao interupt protiv caster-a, em sto je super jer s njim izvlacis ljude ili out of line of sight ili out of range u onim kriticnim momentima kad presudjuje da li je dobio heal ili ne :)

Link to comment
Share on other sites

scena kad su paladini bili op prewotlk (znaci 2shot sve itd)

ortak nesto bleji u shatu pokazuje mi gear....

gm (guild master): hey man, i know u're tired from SWP, but pls help us with maggy, we need to boost some alts with badges etc :/

ortak: nah, sorry, i am pvp retri spec now... that means i have no pve talents :\

gm: WHY DOEZ IT MATTER?!?!?!!111!!1

ortak: BECAUSE IT'S ALL ABOUT E-PEEN NOWWW!!!1111

otisao je, ocistio za pola chuke. :/

tako je i sad sa death knightovima... cekaju da se navuce 50% wow populacije i onda lepo nerf na sve...

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

hotfix i svi koji su to radili dobili su ban na par dana ... iako je clever use of game mechanikzzz

moze im se

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Imam problem sa Atlas loot addonom. Skinuo sam najjnoviji i uredno ga raspakovao de treba,kada loadujem igru on se nalazi u addonima i nije out of date,kad udjem u igru pise dole da mi zauzima memoriju ali ne postoji njegova ikonica kod mape niti mogu da mu pridjem u /atlaslootcfg. Ima li neko ko zna o cemu se radi ?

Link to comment
Share on other sites

Imam problem sa Atlas loot addonom. Skinuo sam najjnoviji i uredno ga raspakovao de treba,kada loadujem igru on se nalazi u addonima i nije out of date,kad udjem u igru pise dole da mi zauzima memoriju ali ne postoji njegova ikonica kod mape niti mogu da mu pridjem u /atlaslootcfg. Ima li neko ko zna o cemu se radi ?

Obrisi Atlas Loot folder u wow>interface>addons i obrisi ceo WTF folder u wow folderu.

Problem should be solved.

Link to comment
Share on other sites

Ne mozes da obrises Atlas loot nikako jer ne moze da radi bez njega dobices prouku u addonsima "dependecy missed".

Tacnije hoces da kazes "zajebi atlas loot"

LoL nisam napisao da kad to uradis, skines najnoviji i unpackujes ga u wow>interface>addons

kad udjes u igru dace ti setup screen za atlasloot i tu namesti de oces da ti bude ikonica

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...