Jump to content

Mirror's Edge


exile

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa sudeći po video materijalima, pravi.

Možeš ti i sa ATI karticom da pikaš sa uključenim Physxom... Ali kapiram da onda jede više procesorske snage i na grafičkoj i na cpu-u.

Ja sam odigrao tutorijal u 1920x1080, highest, highest, 4xAA i radi mi sasvim glatko. Videćemo kako će to izgledati kasnije. :D

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ju, ju, što je fina igra, odlično su odradili kontrole, baš se fluidno pentra i skakuće po zgradama. Nego, da li još neko ima problema sa zvukovima (prenaglašeni su i nekako izobličeni, i teško se čuje šta likovi pričaju), i kako se to rešava? Takođe, jel mi se čini ili je većina površina neprirodno osvetljena (ne pomaže smanjivanje brightnessa i gamme u opcijama), često ne mogu lepo da se vide tekture na zidovima, daskama, podu koliko je sve jako izbeljeno (stavijo sam odma taj 1.01 patch i crack, pa zezaju ove dve stvari).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Za zvuk je rešenje smanjivanje audio akceleracije u control panelu (klasika), a za grafiku verovatno novi drajveri, to još nisam prob'o.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Možeš ti i sa ATI karticom da pikaš sa uključenim Physxom... Ali kapiram da onda jede više procesorske snage i na grafičkoj i na cpu-u.

Ja sam odigrao tutorijal u 1920x1080, highest, highest, 4xAA i radi mi sasvim glatko. Videćemo kako će to izgledati kasnije. :D

nemam ati graficku :)

Link to comment
Share on other sites

Ja imam problem da mi se na jednom nivou na pocetku desi da igra totalno uspori kao da je stalno ukljuchen slow down i jelte onda ne mogu da skacem ni nist :|

Gledao sam na netu neku ljudi su imali iste probleme ali nema reshenja josh :\

Instalirao sam najnoviji patch i najnovije drajvere za nvidiu-u btw imam 9800gtx+

I igrao sam se sa grafickim podeshavanjima sve sam ukljuchivao i iskljuchivao i nema pomoci...

Edited by freej!

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Pa to ispravlja 1.01 patch ako se ne varam (jer na tom nivou počinje da zeza fizika ako je uključena).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

:( zabada mi igra na pochetku, kad krene da uchitava onaj prvi deo gde prelece onaj helikopter :( ne znam do chega je... stavio sam 2,3 cracka ne vredi, stavio i patch i opet zabada... jel zna neko mozhda do chega mozhe da bude ili neko reshenje? da stavim nove drivere za grafichku?

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Patch 1.01 upravo rešava probleme sa fizikom. Ja sam njega odmah stavio nakon instalacije i igram sa uključenom fizikom i ni jednom do sada nije zabadao na karakterističnim mestima. Možda ti se pregreva grafička i/ili procesor zbog prašine u kućištu, ili ti kuler na njoj nije na 100% iskorišćenosti, meni su po pravilu igre rađene u UT3 engineu pravile takve probleme (Bioshock, UT3, Rise of the Argonauts).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...