Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

............................................________

....................................,.-‘”...................``~.,

.............................,.-”...................................“-.,

.........................,/...............................................”:,

.....................,?......................................................,

.................../...........................................................,}

................./......................................................,:`^`..}

.............../...................................................,:”........./

..............?.....__.........................................:`.........../

............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../

.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/

..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}

...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../

...,,,___.`~,......“~.,....................`.....}............../

............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”

............/.`~,......`-...................................../

.............`~.*-,.....................................|,./.....,__

,,_..........}.>-._...................................|..............`=~-,

.....`=~-,__......`,.................................

...................`=~-,,.,...............................

................................`:,,...........................`..............__

.....................................`=-,...................,%`>--==``

........................................_..........._,-%.......`

...................................,

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nemke, sto sto trcis onako kasno??

nije li zdravije i bolje rano ujutro?

Jeste, ustanem u 4 (da bi krenuo u 6, jel treba barem 2 sata sacekati od budjenja), popijem 6 zivih jaja i dok sprintam uz stepenice na kalemegdanu, pracen gomilom sitne dece, ide soundtrack iz Rockija...:)))

Retko kad mogu ujutru, a uvece mi nekako uvek bude lepse...bolje spavam...:), a i navikao sam tako...

Ujutru idem vikendima, kad ne radim. Negde oko 8:30 mi je najbolje.

A, sinoc sam lagano lipicanio 45 minuta i bilo mnogo lepo...bez vetra...nigde nikog...:)

[8D]

Kad cemo na basket?

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

no no,I'm back for real... nedostajali ste mi raspadi , bez vas sam pocela da picim counter po delta shitiju :)))

spremam se da ucim...mrzi me uzasno..nikako da se mrdnem iz "mracnog srednjeg veka" ... (istorija) :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Opet divan dan.

Kako bi mi sad leglo da sam 10 years back, nezaposlen i da opet picimo po vikendicama kad je ovakvo vreme i rsamo rakije i pravimo pasulj u kotlicu na vatrici i da se krcka po 10 sati om nom nom

Zato sad imam tu sliku na desktopu dok radim u usranoj test-laboratoriji i pazim da ne pipam istovremeno limove da me ne cepa struja.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

znas kako kaze smorrissey: i was looking for a job, and then i found a job, and heaven knows i'm miserable now. ko te ter'o :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam zaglavio do pola 4, pisao sam neka ebena pravila i policee, al brate brate m0ram vam reci da mi se dopada ovo shefovanje.

Jes vala igore, divan sunchan dan.

Bas sam do malo chas cimao shta cu sexy da obuchem vecheras za birthdayy partyzor kod mog bratorija, izgleda da ce crno bela shulja da objasni

Idem sad malo napolje da protegnem noge, i da overim ima li shta lepo od zena u gradu.

EHhh da upravo se smorihh, poshto moram neshto da buyoutujem Sa1ntuzor za rodj, a ne otvara "mi se novchanik"....

Link to comment
Share on other sites

nikad usraniji dana na poslu za civilku, konacno dodjem kuci i jebeni vojni avioni pocnu da nadlecu zgradu, vec ko zna koji dan. da im se majke prostacke najebem posred....jel to od vaznosti za drzavnu bezbednost da zajebavaju narod, ne mogu ni da se opustim.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...