Jump to content

Call Of Duty (5) World At War


exile

Recommended Posts

Brate G, znas da sam mazohista, igrao sam na veteran i prestao tokom misije nakon snajpa sa rusima, jer ne vidim poentu dalje igre.

Sudeci prema onom sto pricas o planiranju i zauzimanju busija, cini mi se da ti ne igras na veteran.

Elem, najvise mi smeta non stop spawnovanje i to na istim mestima, istih vojnika, i to mi kolje uzitak. Znaci nije stvar u jurisanju itd, vec u endless spawnu.

Da zastanes, jednostavno ne mozes, jer ce respawnovani da ti tu bace milion granata, tako da, makar na veteran, igra te sama tera da srljas napred bez prestanka, ko muva bez glave.

Prethodnike nisam presao za cuku vremena, jer sam ih zavrsio na najtezem lvlu, bez quick savea, gde je takva brzina ipak nemoguca :)

I da, jos mi smeta vec pomenuti story line. Nema ama bas ni trunke cari pratiti pricu, jer je sve ograniceno na par relativno brzih i kratkih misija (atmosfera Wings-a sa amige u tom pogledu FTW).

igram na veteranu... spawnovanje je bre karakteristika celog COD-a, od samog pocetka po tome su i postali po;upanri i prpoznatljivli....

prica u CODu?????? jel ti mene zezas :))) imash garand imash tompsona... i JURIIIISSSSSSSSSSSSS

predji tog snajpera to je nasmorniji deo igre, posle toga je ludilo opste

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

provalio sam u cemu je problem, samo ne umem da ga resim...posto mi je profil napravljen, maximum profila je 5, igra (mrtvi pirat) sama pravi profile svaki put kada se startuje (iako prethodno obrisem iz foldera), samo sto nekada napravi 2-3 a kada napravi 5 ( + onaj moj 1 , to je preko 5 maximalnih) i igra zabode....kada bih nekako onemogucio da se prave novi profili problem bi bio resen... e sad, jel moze nekako u nekim opcijama bla bla bla da se stavi da ne mogu da se kreiraju novi folderu u tom i tom folderu?

Promeni CD-key. Nadji neki na kom nema profila i igraj sa njim.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

jel ima neko problem da ne može da startuje SP? Izaberem solo, pa new game, težinu, i vrati me u taj meni, kad izaberem select mission ne mogu ništa više..skroz čudno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ko se opija još u 2 popodne, to je za uveče [:D]

inače snašao sam se, neka jebada sa profilima, kome treba help neka viče

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

highl1 pomazi! pre nego sto probam drugi cd key

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Problem sa solo igranjem(nakon klika na new game nista se ne dogadja,vrati se u isti menu) se resava iskljucivanjem internet konekcije za one koji imaju adsl ili cable net treba iskljuciti modem uredjaje(samo prvi put dok igra ne krene posle radi i sa netom)inace svi crackovi i cd-keyevi rade

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Desni klik na prvi rar fajl u nizu, "Extract.." i usmeris gde hoces da ti bude iso. Ili ako si vec tamo ides "Extract Here". Zavisno od igre dobices image te igre, sad da li je .iso, .bin/.cue ili .mds/.mdf nije ni vazno, DT prepoznaje vecinu image fajlova ako ne i sve. Ostalo je standard, ubacis image te igre u virtualni drajv koji je DT napravio i to je to.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Uspeo san,bilo je malo drugacije,ali opet hvala na pomoci. E sad,instalirao sam igru i pokrenuo je prvi put bez neta da bi startovao single player u naravno radilo je,ali kad ocu da pokrenem igru u mulitiu izbaci mi error neki CoD/Windows prozor...to se desi kada kliknem da predjem sa offline na online gore,e sad dal ima neki crack koj resava to ili nesto trece?

Link to comment
Share on other sites

e vrh je igra, obrnuo sam je za 3 sata kod stilgara :) sad sam skinuo za kutiju, izgleda mnogo lepse, mada mi se cini da cetvorka bolje izgleda. a mozda se i tripujem.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

lepo je sve, ali nista ne moze da mi zameni kalash bez scope-a iz cetvorke :( ni onaj osecaj kad imas kalash, ni onaj zoom, kad se naviknes razbija, ni osecaj kad pucas ni kad ubijes ;(

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E sad,instalirao sam igru i pokrenuo je prvi put bez neta da bi startovao single player u naravno radilo je,ali kad ocu da pokrenem igru u mulitiu izbaci mi error neki CoD/Windows prozor...to se desi kada kliknem da predjem sa offline na online gore,e sad dal ima neki crack koj resava to ili nesto trece?

Ajde ljudi ne moguce je da niko nema resenje za ovo :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...