Jump to content

Call Of Duty (5) World At War


exile

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam uplatio mojom specijalnom diamond ultimate kreditnom karticom, stiže mi za cirka dva dana igra [:D]

Iz trejlera mi deluje kao zanimljiva kopija COD4 gameplaya i želje da liči na dobar akcioni film, plus što onaj zombi mod izgleda odlično, videćemo.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ovako igrala se beta vec nekih 4-5dana :).

Mnogo je lak heehee, od kako sam krenuo da igram nisam silazio sa prvog mesta , a pokusavao sam milion servera :)hahaha. Za 5h igranja ( drndanja unutar igrice itd.) uspeo sam da stignem na lvl 40 , tako da .... nije mi jasno budem na mapi prvi sa 40ubistva a drugi iza mene ima 10 , pa jebati vajdu :)ahhhahahah.

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Pa ovako igrala se beta vec nekih 4-5dana :).

Mnogo je lak heehee, od kako sam krenuo da igram nisam silazio sa prvog mesta , a pokusavao sam milion servera :)hahaha. Za 5h igranja ( drndanja unutar igrice itd.) uspeo sam da stignem na lvl 40 , tako da .... nije mi jasno budem na mapi prvi sa 40ubistva a drugi iza mene ima 10 , pa jebati vajdu :)ahhhahahah.

[8D] [8D] hehe

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ovako igrala se beta vec nekih 4-5dana :).

Mnogo je lak heehee, od kako sam krenuo da igram nisam silazio sa prvog mesta , a pokusavao sam milion servera :)hahaha. Za 5h igranja ( drndanja unutar igrice itd.) uspeo sam da stignem na lvl 40 , tako da .... nije mi jasno budem na mapi prvi sa 40ubistva a drugi iza mene ima 10 , pa jebati vajdu :)ahhhahahah.

HEHE [8D] [8D] [8D]

Pa dobro i ja sam na boxu igrao betu u multiju, ali hocu single da probam, to me realno i najvise zanima trenutno

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam je danas, presao jedno 5-6 misija...

Generalno ovo je meshavina onog starog COD (drugi deo ja mislim), i elemenata u cetvrtom delu.

Akcije ima, znaci puno je toga, misije su skroz super i dinamichne, oruzhija standardna. Grafika ko i u 4. delu.

E sad nekima ce mozda da presedne da sa amerima/rusima/britancima kolje shvabe i japance po ko zna koji put, ali opet treba dati shansu ovom delu :))

Ima jedna misija sa rusima u staljingradu identichna ko i u jednom od starih delova, videcete na koju mislim.

Link to comment
Share on other sites

hhaahaha....

\Corey:

fora je brate sto sam ja instalirao pre godinu dana cod4, i do dana danasnjeg nisam presao ni jednu splayer misiju , a evo malo statistike :

co4 po xfire igran 558h .

Mplayer je smisao igrice :)hahahha....

Nije mi se dalo da ukljucim za godinu dana igranja splayer :)ahhahahah.... tako ce biti i sa 5-icom.

Videcu vas ja sve za par dana kada stigne cod5 full i cd key i neki srvr dobar kad padne ;)ahhahahah.

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

hhaahaha....

\Corey:

fora je brate sto sam ja instalirao pre godinu dana cod4, i do dana danasnjeg nisam presao ni jednu splayer misiju , a evo malo statistike :

co4 po xfire igran 558h .

Mplayer je smisao igrice :)hahahha....

Nije mi se dalo da ukljucim za godinu dana igranja splayer :)ahhahahah.... tako ce biti i sa 5-icom.

Videcu vas ja sve za par dana kada stigne cod5 full i cd key i neki srvr dobar kad padne ;)ahhahahah.

Nisam skontao sta si konkretno ovime hteo da kazes no nema veze :)

Oce neko da probamo da vidimo da l' radi kampanja u co-op-u u narodnoj verziji ?

Link to comment
Share on other sites

ae bachite neki link nesto :P

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

nasao sam....

sad sam video da su glasove radili gary oldman i kiefer sutherland, do jaja :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

mene u ovim ww2 igrama smara što se trude da naprave realno oružje pa onda završiš sa praćkom u rukama. jebem vam mater, ako mi date tri marinca da pobijem 1500 japanaca, dajte mi i krštenu pušku...

Link to comment
Share on other sites

odigrao sam par prvih misija i to je to... call of duty u svom pravom svetlu... ne razumem samo ivana, pa ovde je veoma cesto jedan shot insta kill... jedino ako ga gadjash bez nishanjenja

je l igraš na onom najjačem skilu? :)

mada mislim da se razlikuje samo broj protivnika i tvoj helt. u svakom slučaju, prešao sam sinoć onu prvu misiju, i smaralo je što puškom moram svakog japanca dvaput da zabodem.

Link to comment
Share on other sites

Ja igram na onom najjachem (insane valjda?) i toplo preporuchujem da ne igrate na tome, tu vas jednom pukne i mrtvi ste, a ima misija gde jednostavno nikad ne vidish odakle te puca u 98% sluchajeva, i samo cete se nervirati bespotrebno i ponavljati taj checkpoint 1000 puta...

Link to comment
Share on other sites

Ja igram na onom najjachem (insane valjda?) i toplo preporuchujem da ne igrate na tome, tu vas jednom pukne i mrtvi ste, a ima misija gde jednostavno nikad ne vidish odakle te puca u 98% sluchajeva, i samo cete se nervirati bespotrebno i ponavljati taj checkpoint 1000 puta...

Veteran je najveca tezina. U COD4 sam pokushavao da predjem na veteran i zakovao sam josh u onoj TV stanici i pizdeo shto ne mogu da predjem. Neverovatno je teshko na veteran tezini.

.

Link to comment
Share on other sites

e, veteran, jeste.. šta ja znam, meni je okej da igram tako. u cod4 sam spustio težinu jedino za pripjat misiju, ono kad čekaš helikopter a napada te celokupno muško stanovništvo rusije (azijskog i evropskog dela).

headshot ubija iz prve, naravno, ali tu na scenu stupa ovo oko čega kukam - teško je pogoditi tri piksela praćkom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...