Jump to content

Lucky

Admin
  • Posts

    67,974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    269

Everything posted by Lucky

  1. Moram da nešto priznam - ja sam totalno zaboravio da u Overwatchu postoje goldi koji se mogu iskoristiti za kupovinu skinova i tako toga :)) iako svako malo dobijem duplikate pa dobijem pokoji gold... totalni car.
  2. a oni koji su štekali sad zadovoljno trljaju ruke :))
  3. valjda @Lex i @Boyka - ima na prethodnoj strani.
  4. što bi se reklo, "izgubio si me".
  5. matis imaš "gde hoćeš" ako na njih misliš.
  6. ni nama nisu javili kad je istekao ugovor za tih 50% tako da je to evidentno praksa. a možda i nije praksa nego im sistem ne radi, ne bi me čudilo od mtsa.
  7. Ko je bre ovaj Vladan Živanović, mnogo mi je nešto poznat. Linkedin nešto nije od pomoći.
  8. Koliko imaš para, to je isto dobro pitanje :)
  9. nisam siguran da bi tako nešto prošlo imajući u vidu video igre kao temu kojom se bavimo.
  10. ako je onako da malo nastavi da kliže kad promeniš smer, to je vrh, jedva čekam da ga isprobam :)
  11. ma ok je arrival, nesporno, više pričamo o nekim detaljima, ali da vredi - vredi.
  12. što bi rekli u karavanu, "haha komentar".
  13. Ništa, onda ću da odgledam treću do kraja (za sada ide ok) pa ću da četvrtu preskočim skroz, pa ćemo da vidimo peta kakva je.
  14. Arrival prosto nema taj "omg" momenat, rekao bih jer ni priča u originalu nije ni bila predviđena da bude omg vrh priča za holivudski film. I meni je to pomalo smetalo, jer je postavka priče i vizuala i trejlera takva da očekuješ nekakav omg, makar on bio na nivou interstellara.
  15. Ja sam skapirao da svako hvali svoga "konja" po pitanju dušeka, kako god okreneš. I čim cena pređe tipa 25k ispadne mu "isto" ... Ja sam na kraju kupio ovaj https://jysk.rs/spavaca-soba/duseci/duseci-od-pene/gold/dusek-160x200-gold-f35-dreamzone I mogu reći da sam za sada zadovoljan, mada ne znam ni šta je trebalo da očekujem, meni izgleda nije potrebno puno da bih ok spavao. Fora je doduše kod Jyska da se isprate akcije i popusti jer baš dosta spuste cenu, mislim da sam ovaj umesto 50k platio 35k ili čak možda 30k. A garancija je šatro 25 godina lol :))
  16. Krenuo sam da gledam nadalje American Horror story i nastavljam od treće sezone i za sada je na nivou. Svakako sam mislio da preskočim četvrtu jer mi Freak Show i delovao kao bezvezna sezona, a vidim i ovde da pišu da nije dobra, pa da se prebacim na petu. Za sada u trećoj Džesika Lang i Keti Bejts na nivou zadatka :)
  17. gledao sam, ali mi se iskreno nije nešto specijalno dopao, imam generalno dva razloga. Prvi je da mi je suviše spor crtani, kao da ga nisu lepo prebacili u taj format pokretne slike iz statičnog stripa a drugi je što sam im ja glasove totalno drugačije zamišljao, pa mi prosto nisu legli :)
×
×
  • Create New...