Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    22

Everything posted by dovlagsi

  1. Već smo pričali o tome, XC90 je ubo taj sweetspot premijum full size SUV-a za 20-30k manje evra od premijum Merc/BMW/Audi modela. XC60 je ono, tu i tamo ga ima, a XC40 S60 i V60 koji su ugl super-preskupi njih nema. Sad sa odlaskom klasičnog XC90 se završava i priča novih Volvoa u Srbiji, mislim. Malo još o novom EX90 - jako generički su dizajnerski ispratili sve trendove, sve su nekako prekopirali, ništa novo, dosadno sve. Prednji deo još i ok izgleda, ali ne mogu se nekako navići na kola bez prednje maske, što je svakako sad jedan od novih ev trendova.
  2. ok bitne vesti danas: Volvo EX90 kao što smo znali još pre jedno 3 god, volvo predstavlja novu, električnu generaciju family suv-a koji menja trenutni xc90. biće SAMO električna verzija, volvo je odavno isključio razvoj ICE motora i samim tim VIŠE NIKAD neće predstaviti nijedan novi model sa motorom na unutrašnje sagorevanje. sa tim u vezi, predstavljaće nadalje najmanje jedan novi električni model svake godine. nijedan novi ex90 neće imati prirodnu kožu unutra, imaće 15% recikliranog čelika i još gomilu mambo-džambo sustejnbl sranja. imaće twin elektro motor sa 400 ili 500 konja u dve verzije, ubrzanje od 6 odnosno 4,7 sek i maksimalno 180 kmh, kao i na svim drugim novim volvoima. navode da je max range oko 600 km, što je naravno podatak koji je najčešće lažan u stvarnosti. od 10-80% se opet navodno puni za 30min, kapiram da moraš ceo dan da ga ostaviš da bi ti se napunio u garaži tc galerija... težak je 2,8 tone 👍 pretpostavljam da je ovo kraj za uvoznika volvoa u srbiju, ostaće servis kapiram. ovo su sve isti automobili: ex90 lotus eletre polestar 3
  3. dokaz da danas možeš sve prodati ako imaš kapital, mislim, ono zaista ne bi trebalo da postoji 😞
  4. dovlagsi

    Carbage

    *ŠOKANTNO* OBJAVLJENO ZAŠTO JE NAPADNUTA UKRAJINA! 🇺🇦
  5. dovlagsi

    Zimske gume

    zamis kupiš najbolje gume za kola, ali iza tebe bude ovaj jbg: https://www.instagram.com/reel/CjGGsCbrh5-/?igshid=MDJmNzVkMjY=
  6. Pa biće V6, ali samo kao QV 😕NADAMO SE DA CE OSTATI 2,9 LIT ZBOG REGISTRACIJE! 🙏🤞 nego, koliko ono beše kod nas košta bazni Civic hatch? APDEJT, evo i Stelvia uz info da će ipak biti i dizelaša od 160 i 210 KS 😕
  7. CEO forda video onu moju tabelu što sam pravio, odma gasi fiestu btw restilizovana Alfa Giulia ostaje samo 2,0 turbo benz sa 280 ks as it should be, al biće kasnije i QV sa 550 konja
  8. čudi me da ga ne reprogramiraju u neki kompakt SUV sa tim imenom, greota ubiti tako poznato ime
  9. dovlagsi

    Carbage

    propo kineski rental električnih kopija mini-ja 🤷🏿
  10. Nije ni ta najbolja oprema ista sada kao i pre 5 god. Sad je najskuplja verzija 22k, to danas zvuči čak i normalno.
  11. toyota ponovo na starom kursu - da li u "vesti" ili "carbage" topik! Toyota bZ3 jel mu ovo neka fontanica oko menjača?
  12. dovlagsi

    Zimske gume

    ne može nešto da bude CUPRA što ima 1500 ccm i 150 konja /facts
  13. dovlagsi

    Zimske gume

    REKO JE COVEK VAG GRUPACIJA
  14. polu-kinez. rađen sa dženeral motorsom, zapravo blok kao iz moje bivše insignije samo jedan cilindar manje 🙂 znači, top! nzm gde im je salon though
  15. imajući u vidu cene drugih novih kola na ovom galerija mini sajmu, ovaj MG za 22k u full opremi je best buy čoveče. 1.0 110 ks benz compact suv full koža panorama 360 kamera 10 inča elektro sedišta apple/android cajgeri ekran neka verzija sa normalnom opremom je 18k "since 1924" me je ubilo 😂
  16. dovlagsi

    Zimske gume

    meni su ukrali tuarega jednom 👍 nek je sa srećom! 😁
  17. novi hyundai grandeur na momente mi je sjajan, na momente bulja, baš nzm šta da mislim
  18. dovlagsi

    Zimske gume

    ja điram michelin crossclimate, sad im prva sezona na ovim kolima pa ću vam javiti utiske! jedino što me za sada nervira je široka šara, lako se zavuku kamenčići i čuje se cak-cak-cak, baš nervira
  19. dovlagsi

    Gorivo na NIS-u

    osim ako ne sipaš u bosni, na nekim od onih pumpi sa prezimenom
×
×
  • Create New...