Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,778
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by dovlagsi

  1. Ista kita ko Avendžer koji se radi u Poljskoj, naravno da će se i ovo tamo praviti 🤷 glupi političari nek izumru više
  2. Moraš zameniš pola delova da bi ga vozio, ali lepo videti svakako 👍 sa druge strane, Novi kompakt SUV Alfa Milano
  3. Jedino što mu fali jedno 200 konja do kriterijuma!
  4. nešto iz IT segmenta kola?
  5. skreno si sa puta bebo
  6. ko da prodaje ferari a ne FWD mazdu sa motorom iz CX7 SUV-a 🫠
  7. lepo su ti napravili gedžet-stočić, da ručkaš dok se kočnice samopoprave!
  8. dovlagsi

    Avio saobraćaj

    možda je ekološki održivo i veganski?
  9. kina je toliko veliko tržište danas da većina r&d budžeta ode na razvoj tamošnjih modela, EU plaky 😢 evropa je kolevka civilizacije, vozićemo kočije.
  10. evo ima i ovo: https://www.instagram.com/reel/C5YsqZtiKlF/?igsh=cTRkZjN0ZGM2Z3p1
  11. https://www.instagram.com/reel/C5JdwmWpayb/?igsh=Z2duZWUyYjI1Y3lv još malo šaomjau ludnice
  12. jebote idem pre neki dan onim novim bulevarom od mosta na adi, što seče tošin bunar, pratim bmw i3, nisam mogao da ga stignem jebote fisker zvani bankrot. koji im je ovo po redu, treći? 😄
  13. još uvek imamo carinu na robu iz Kine, bio je Vule potpisao neki sporazum o bescarinskom trgovanju al izgleda da je to bilo samo za Informer... Daće valjda neke dodatne benefite za buduću Pandu
  14. lako je (stari) mobilni baciti u fioku, šta ćemo sa svim ovim sranjima?
  15. Za kola je zajebano, treba da radi sve lepo i na -40 i na +40 C
  16. neko da razmontira da vidimo koliko su i kojih tableta nalepili jedan za drugim 😄 (ali unutr.retrovizor koji nema auto-dimm nego onu kvačicu dole)
  17. geely galaxy e8 flegšip sedan za kinesko tržište, prvi seriski auto sa koeficijentom otpora vazuha ispod 0,2 cD ali i prvi sa ovolikom ekrančinom unutra! 😮
  18. https://www.instagram.com/reel/C5GCJHcpvYy/?igsh=bDBxNzc4ZXZpemIx
  19. Uf, dobre! Jbg danas klincima serviraju LGBT
  20. šta je ovo, gde su butkice i sise??
  21. Zanimljiva stvar se zbila ovih dana u Amerikama, Fisker je objavio nove cene novog SUV Ocean Cene su maltene 40% niže. Ultra varijanta ide 4 sek 0-100... To je ovo vozilo, na papiru vrlo konkurentno Ali Fisker ne bi bio Fisker da nije Fisker 🙂 a sam proizvod je mahom u ovom fazonu https://www.instagram.com/reel/C5BzQwIPoNR/?igsh=bmlnY2U4dXpnMzE2
×
×
  • Create New...