-
Posts
9,778 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
21
Everything posted by dovlagsi
-
šta fali 997? posebno restilizovanoj.
-
šta si zapravo odlučio na kraju? sve automobile radim kod njih, sjajni momci
-
-
izađe iz salona i zakopao si se odma, jer niko neće posle da kupi tu Kiu polovnu 🤷 pritom se u evropi reklamira PHEV verzija, a ovi naši furaju klasičnu dizelku 2,2 crdi koja je već 20 god sa nama 😁
-
Nove Škode još niko nije pipo, cenim sa slike da su top, a Merc se misli na ove najnovije i pre svega modele sa Hyperscreen opcijom (E klasa, EQ modeli)
-
a ružno baš
-
Turbo model izgleda potpuno desirable
-
nemojte linkovati sa netcarshow.com često bude tako Superb smo imali pre neku stranicu zajedno sa novim Kodijakom, poenta je u tom enterijeru koji je brate bolji nego E klasa sad! I kvalitetniji vrv, netom kruže snimci katastrofe Merc kvalitete enterijera. Ali ovaj two-spoke volan je pakao, zašto mora to?
-
neću brt preko 2000 kubika je .. skupa registracija
-
-
flop is near
-
ruskaja devojkaja
-
Neue BMW 1er ide se na siguricu jbg ipak je najbitniji deo portfolija onaj koji ima kvantitet prodaje. trebalo im je par generacija da shvate 🙂
-
Rimac je vrv doprineo da stvar bude potpuni inseniti
-
Da, realno to samo za specijalne automobile, skupo bre.
-
ja ne volim blek on blek, ali ovo sa plavim mi je jebački
-
(nije se prikazivala prva slika u postu, sad je sređeno)
-
Hehe okačih ovo u Vestima 🙂 evropa je jedan đoko rln
-
Beograd je suštinski saobraćajni pakao zbog infrastrukture; mikro-urbanizam, brdovito, uske ukice, malo i improvizovano parkiranje. realno mnogo manje šanse može da bude da te neko negde zakači na parkingu u nekoj švabiji ili bilo čemu uređenom. auto mi je toliko u nekim risevima, tačkicama, ogrebotinama da se razmišljam da ga celog ofarbam majke mi, nervira me mnogo kad to vidim. znaš ono opereš auto, sija se, priđeš mu a ono artwork svuda
-
pazi najbolji sajam na svetu ne da više nije najbolji nego ne postoji. šta to govori o evropi kao tržištu?
-
smart = saab 🤷