Jump to content

MP3 slušalice po gradu - velike ili bubice?


Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

лал који резон. Оне који фурају веће слушке за плејере веома ретко виђам, и прво што ми пада на памет када их угледам је да желе мало квалитетнији звук и изолацију, не привлачење пажње, који сте ви цареви. Капирам да има и таквих, али верујем да су у мањини.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pričali smo već o beats sluškama, one služe prevashodno da se privlači pažnja

inače, i ja gotivim velike slušalice, al ne bih se cimao sa nečim tako kabastim po gradu. planiram da pazarim neki sennheiser za gajbu doduše.

Link to comment
Share on other sites

atenšn horovi su oni što nose one šarene slušalice koje kupuju po h&m-u i springfildu u beču i segedinu.

te sluške su jako veliko đubre. i što se tiče izgleda i kvaliteta i zvuka.

na ovakve mislim :

76NCN.jpg

bubice me nerivraju, lako mi se kvare, zapetljaju se i slično.

nosio sam jednom siberiu neckband kroz grad i osećao se kao majmun, i onda sam našao sennheiser px 20 i odlične su.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Брате, ја да имам паре за неке сенхајзер слушке да их фурам по граду, фуро би их. Мислим, мало превише генерализујете и типизирате људе. Или оћете да кажете да није згодније и за уши и за звук и за шта оћеш ако ставиш ове велике? Или да вам повећавају главу три пута, па не можете да уђете у бас и качите све њима? брате...

Све је то кул у неком контексту, али претерујете. Има атеншн хор ликова, али се сигурно не могу дефинисати по слушкама, него по бар још пет артефаката додатих поред тих слушки.

Мислим, океј, ваш фјунерал, што би рекли енглези... ја кад постанем господар света, ето ме напољу са сенхајзерицама и у ермакс двојци, а гле, нећу почети да слушам дабстепе и дилујем по јукра. Ко што сад не бијем цигане, а имам бар три артефакта скинсизма... еј, три, а не један.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Sennheiser bubice su vrh! Imao sam priliku da ih probam, ali nisam imao para da ih kupim, pa sam ostao pri originalnim iPod slušalicama koje već 2 godine koristim i nisu se ni najmanje sjebale.

Za kućnu varijantu Sennheiser EH350, ni ne pamtim kad sam poslednji put upalio zvučnike. :D

:v

Link to comment
Share on other sites

videh lika koj fura beats by dre u centru, dios mio kakav pozer.

cak i u ovom filmu intouchables, sto ga svi hvale na film delu foruma.... crnja koj bi trebao da bude klosar bez para, fura beats by dre.

Da da, i ja sam bas ovo primetio...

Jos sam u vozu pricao sa nekim likom koji je isao u ameriku preko one work and travel zajebancije kao jedva skupio pare da se vrati a ima te sluske kaze 160$ ih platio tamo reko ok care.

Link to comment
Share on other sites

Да не би неко можда помислио да си субкултурни клинац, па би онда морао да му објашњаваш како је добар звук и како си добио за рођендан? Водс плз

шта вам је бре, ко да сте потинејџерисали сви:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ја теби озбиљно причам, ти се спрдаш. Мислим, правиш се блесав, добро знаш да је та линија, иако постоји, далеко од слушки, панталона или капа... Поготово што не видим да те слушке имају бодље од пола метра или нацртане курчеве. Ал добро, кад си у том моду, боље да се повучем јер ћеш само да се дркаш:)

и којим брате реакцијама околине? чисто сумњам да би добио батине или чак и да би ти се смејали људи, а верујем да не би ни шаптали о теби кад прођеш. Мислим, ти битни странци у Кнезу;)

А откуд знам, свако има своје неке скале, ал не знам, мислим да претерујеш без обзира што је то релативна ствар кад погледаш... мислим, који год аспект да сагледаш, тотално је минималан трип.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

imam vec tri godine rejzer bubice od 50e i zaista ne znam sta bih vise trazio od portabl zvuka..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pa i ja sam ozbiljan. A mislim da te velike slušalice furaju, usudio bih se reći, samo ljudi sa kojima prosto neću da me iko poistovećuje jer mislim da su nam životni pogledi prilično drugačiji. Iz istog razloga sam prestao da nosim metalske majice van kuće i sad mi služe samo za spavanje, prosto se više ne osećam kao da hoću drugima da naturam na nos kako mi je metal super. Kao što me smara da meni neko pokazuje da je nešto drugo super tako što će nositi majice duginih boja ili štagod treće. Kad svi ljudi budu počeli da nose stvari bez ikakve pozadine o tome šta nose (ko što ti nosiš fajerku jer si u njoj pokretljiviji u aper badiju nego u jakni iz Stradivarijusa), onda nek nose i tri kurca na glavi ako oće. Ali to sad ne rade, nego nose nešto da bi bili prepoznati od strane određenih osoba ili grupa itd. S tim što verovatno i ja svojim izgledom "za zaborav" (što bi reko jedan ortak) hoću da se prepoznajem sa drugima koji se isto tako oblače po sistemu "izgled i uklopljenost odeće mi je zadnja rupa na svirali", mada ako sam već u tom fazonu, onda mi je prirodno da mi svi ostali stilovi koje drugi furaju budu lol.

Takođe, znamo obojica da je prvi utisak o nekom najbitniji, a poslednje što želim je da neka osoba koju ću možda nasumično sresti i upoznati stekne sliku da sam od ovih što furaju velike slušalice na ulici. Da ispravljam krive drine i ubeđujem nekog da su to samo stereotipi i da sam ja 1% onih koji nisu ovi prvi, stvarno me mrzi. Tebi možda ne smeta što ljudi misle da si skins, meni bi smetalo. Ako već nečim treba da privučem pažnju, radije biram da to bude mudroseravanjem i znanjem na neku temu umesto izgledom. A i kad smo kod izgleda, izgled mi je ionako default geek, a mislim da je bolje izgledati kao seriozni gik nego gik koji je istripovao da može delovati toliko hipsterski nehajno da mu ostala takva obeležja stoje. Odnosno tu polazim isključivo od sebe, neću da izgledam kao nešto na šta ja prvi kolutam očima kad vidim na ulici.

Naposletku, meni se velike slušalice uopšte ne sviđaju za korišćenje duže od 20 minuta jer počinje da me boli glava od stezanja, tako da ih ni na poslu ne koristim nešto dugo u cugu.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Али брате, онда СВАКА одећа има тај аспект. Не знам, мени је страшно глупо да дозволим да ме тако неки трип одвуче од нечега што ми је готивно. Наравно, свуда има граница, али брате ''људи који носе велике слушке'', па није ли то мало фар фечовано?

Лупам, не бих носио нешто што је непобитно резервисано за неку групацију, али слушке и фајерка ипак нису то. То би био, не знам, шал неког фузбалског клуба или можда Тор Штајнар одећа... ето, не бих носио, не знам, нечији шал чак и ако ми се свиђа дезен, али те слушке су ипак далеко од толиког својатања.

И нико од људи са којима имам контакт дужи од двадесет секунди не мисли да сам скинс:) Можда мисле анонимуси кад прођем Кнезом, ал брате, то је већ прелол прича, нек мисле и да сам фурунџија ако оће.

Ako već nečim treba da privučem pažnju, radije biram da to bude mudroseravanjem i znanjem na neku temu umesto izgledom.

ово нисам разумео, какве сад то има везе.

neću da izgledam kao nešto na šta ja prvi kolutam očima kad vidim na ulici.

онда имаш проблем са ''тригеровањем колутања очима'':) Мислим, ако је фајерка рецимо квалитетна јакна са апер бади мобилитијем, штити од кише и ветра, дурабл је, притом има пет и по грама и може да стане у џеп, то је доста плусева за њу као утилитарни одевни предмет. Што даје и више него довољан разлог да је неко носи ако му се свиђа.

Није ли нормалније резервисати колутање очима за нешто чија цена драстично не оправдава квалитет? Или нешто што нема сврху? Или нешто што је заиста објективно ружно? Мислим, колутање очима би ми било океј да су рецимо те твоје слушке срање над срањима које кошта петсто евра нпр. Онда је јасно зашто је неко купио јер нема другог трипа.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meh, ne zelim sada da ulazim u razgovor o tome koje su slushalice bolje, samo cu reci da nema smisla nositi velike slushke na ulici...

I to nema veze sa time koliki si audiofil - kod kuce koristim MBQuart, Sennheiser i Logitech G930 (da, da, vrh su chak i posle Sennheisera HD555). Jednog dana cu uzeti slushke ala HD800, kada ulozim nekoliko hiljada evra u pojachalo i ostalo :)

Isto kao shto necu nositi 30" monitor sa sobom dok sam napolju, zato shto volim da gledam HD ripove na kvalitetnom ekranu :tf:

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ма капирам ја тебе, али ми је некако та твоја граница много ригорозна:) Ја бих се рецимо љутио на себе због толике незености кад бих се тако осећао (no zen pun intended).

Немојте сплутовати, ево завршили смо.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...