Jump to content

Opisi

Najnoviji opisi video igara!


1,454 topics in this forum

    • 0 replies
    • 484 views
    • 0 replies
    • 482 views
    • 0 replies
    • 481 views
    • 0 replies
    • 479 views
    • 0 replies
    • 479 views
    • 0 replies
    • 478 views
    • 0 replies
    • 478 views
    • 0 replies
    • 477 views
    • 0 replies
    • 477 views
    • 0 replies
    • 477 views
    • 0 replies
    • 473 views
    • 0 replies
    • 473 views
    • 0 replies
    • 472 views
    • 0 replies
    • 472 views
    • 0 replies
    • 471 views
    • 0 replies
    • 470 views
    • 0 replies
    • 469 views
    • 0 replies
    • 469 views
  1. REVIEW: Syndrome

    • 0 replies
    • 469 views
    • 0 replies
    • 467 views
  2. REVIEW: BlazBlue

    • 0 replies
    • 467 views
    • 0 replies
    • 466 views
  3. Dirt 5 – REVIEW

    • 0 replies
    • 466 views
  4. REVIEW: Draugen

    • 0 replies
    • 465 views
    • 0 replies
    • 465 views


  • Topics

  • Posts

    • ne, jel preporučuješ? 🙂 svaki horor ima neke svoje rupe, ofc, samo je pitanje koliko su ozbiljnije, a dodatna "težina" je kad se režiser ili tvorac istripuje ili važi za nekog dobrog ili prosto napravi kul film (poput get out) i onda očekuješ više. i onda jbg, razočaraš se ako ima baš neki plot hole veći. bullet train ne može baš da bude ista kategorija jer ima i komediju a i gledaš kao borbe, specijalne efekte, akcija, ovo je ipak horor koji ne može da te "hvata" na te stvari, a pošto nije štrecalica, može generalno samo na "suspens" ili radnju.
    • ne mislim nužno na bgd jer da budem iskren autoputem idem mahom kad je polu-špic pa i da hoćeš ne možeš da se uključiš brže od 5 na sat, više mislim ovako kad imaš uključenja, ono ideš autoputem i ide uključenje (ili isključenje) za neki grad, obavezno ima neki car koji ulazi na autoput i daje levi migavac i seče. a kad smo kod bgd autoputa (koji više nije autoput) haos koji prave panduri je za posmatranje. svaki drugi dan zatvore kolima izlaz kod autokomande tamo ka stanici 46ice u pravcu nbgd tako da samo puštaju autobus da prođe i onda svi iz pravca dušanovca moraju da seku na levo i time uleću ovima što bi da se isključe za autokomandu i teraju te što ulaze na autoput u zaustavnu traku, a onda stoje pred kraj zaustavne trake tako da svi moraju da pređu u ovu srednju. Objasnio sam baš glupo ali ko je prošao zna na šta mislim. Naravno onda naprave čep ali zato je "prohodno" to kod stanice 46ice, ne znam tačno za koga, jer ovi što dolaze odozgo iz autokomande svakako tu opet upadnu u gužvu.
    • Iako ovo deluje kao slučajno, imam blage fleševe na Moniku Seleš 🙂   Do incidenta je došlo kada se dečak naginjalo preko ograde da bi Đokoviću dalo svesku za potpis, a flaša za vodu od aluminijuma je ispala iz ranca i udarila najbolje rangiranog igrača u vrh glave.
    • Od kazni se ne gine. Ja psyjem i zovem putina da bude precizan, ali sala je na mene
    • Aham ima smisla hvala! Je li igi jesi zurio od ili na? 🙂 I ja sam u ovoj grupi poslednjih godinu dana od kad mi je pukla 5 brzina. Cetvrtom i ne moze vise od 110 a da se ne rasklopi
×
×
  • Create New...