Jump to content

Counter Strike 2 & 1.6


3,575 topics in this forum

  1. Pitanja oko CS:S 1 2

    • 42 replies
    • 3.4k views
  2. Radoznao sam!!! 1 2

    • 30 replies
    • 2.7k views
  3. da li je ovo kraj? 1 2

    • 27 replies
    • 3.2k views
    • 32 replies
    • 1.9k views
  4. shag i method u 3D

    • 24 replies
    • 1.6k views
  5. nemacka

    • 6 replies
    • 813 views
  6. Za organizatore WCG-a

    • 1 reply
    • 820 views
  7. ESL-SBB server

    • 20 replies
    • 1.6k views
  8. 1.6 ili Source 1 2

    • 38 replies
    • 2.2k views
    • 55 replies
    • 5k views
    • 151 replies
    • 10.6k views
    • 18 replies
    • 1.5k views
  9. pomoc

    • 10 replies
    • 1.1k views
  10. x3m 1 2 3

    • 67 replies
    • 4.9k views
    • 25 replies
    • 2.4k views
    • 1 reply
    • 2.4k views
  11. potreban mech

    • 5 replies
    • 1.2k views
    • 2 replies
    • 510 views
  12. Sponzorstva 1 2

    • 39 replies
    • 3.1k views
    • 32 replies
    • 2.7k views
  13. cs 1.6 full install

    • 9 replies
    • 2.2k views
  14. NS scena 1 2 3

    • 70 replies
    • 4.6k views
    • 119 replies
    • 11.5k views
  15. top10 1 2 3

    • 60 replies
    • 5.9k views
  16. ESL mCup 1 2

    • 35 replies
    • 1.8k views


  • Topics

  • Posts

    • U KAMPUSU u Kerestincu kraj Zagreba Mate Rimac danas je predstavio robotaksije, koji će se zvati Verne. Na predstavljanje su došli i premijer Plenković te ministar prometa Oleg Butković. Iako je Rimac obećao da će pokazati robotaksi, ni danas nismo vidjeli kako vozi. Tijekom predstavljanja je Rimac dvaput pokušao pozvati robotaksi na pozornicu preko aplikacije, ali auto nije niti jednom došao. Premijer Andrej Plenković je rekao da će robotaksiji 2026. godine voziti po Zagrebu. Imali smo problemčić s kočnicom, auto se nije htio pokrenuti", rekao je Rimac. "Radi se o potpuno drugačijem autu, dimenzije su poput Golfa, ali unutrašnjost je napravljena da bude udobnija i prostranija", rekao je Rimac. "Za svaki problem u prometu i za svaku nesreću odgovaramo mi. Godinama ćemo poboljšavati sustav, ali već sad smo u fazi da je autonomna vožnja naprednija od bilo kojeg vozača", rekao je Rimac. "U Zagrebu testiramo, a u drugim gradovima imat ćemo na stotine, pa i na tisuće auta. Cijena će biti manja nego kod Ubera i Bolta. Imamo ugovore s gradovima iz Engleske, Austrije... 30 dodatnih gradova je u planu".
    • Prvo poluvreme je moglo lagano da bude 2-0, 3-0 za dance Toliko nakaradno postavljen i neuigran vezni red nismo skoro imali A jedina utakmica gde je bilo apsolutno opravdano da krenemo ofanzivno odmah, jer nam samo pobeda igra, mi odigramo najpovucenije ikada lol Malo mi nije jasno da nam opet za prvi faul u prvom poluvremenu (a zatim i jedini) dobijamo zuti karton. Protiv slovenije je isto bilo, svaki prvi nas faul u poluvremenu je kazenjn zutim kartonom i tu se nasa duel igra malte ne zaustavljala. Jebg mitrosa vuku za dres sa ledja u 16m, i on dobije zuti karton nakon sto se njemu danac unosi u facu. Malo to smrducka (jebg predsednik uefe je ipak slovenac) ali daleko od toga da bih rekao da su nam sudije jebale mamu, znamo mi i za mnogo gore... jebo nam je mamu piksi jerbo imamo dileje u savezu   A i sve bi to bilo opusteno - boli nas uvo za fudbal, dok ne cujes koju lovu taj piksi dobija a mi placamo lol   I da, fudbal ide na dole naglo jer je ceo sistem nakardno postavljen - nikada se masovnije fudbal nije trenirao u srba, a rezultati i igraci sve slabiji. Posebna je prica na toj relaciji dete-roditelj-fudbalski klub. A nesto slicno nas ceka i sa kosarkom ocigledno... Jadno, jer se vec decenijama usadjuje narodu prica da je pro sport put ka izlasku iz bede, kada imas tu nesrecu da prisustvujes okruzenju roditelja cija deca treniraju fuzbal, pomislis da su ih pravili kako bi ovi postali milioneri fudbalski... 
    • Inspirisana kultnim serijalom Advance Wars, Warbits Plus je šarmantna i izuzetno zarazna taktička igra za mobilne uređaje. Iako u nazivu nosi reč ”plus”, ne radi se o nastavku – ovo je suštinski ista igra kao i original iz 2016. godine, ali sa nekoliko novih funkcija i QoL poboljšanja. Warbits Plus je potpuno izgrađen od nule, što omogućava da se igra prikazuje na celom ekranu na novijim uređajima i da se bez problema prebacuje između portretnog i pejzažnog prikaza. Tu je i nekoliko promena u gejmpleju – konačno smo dobili undo opciju, što znači da ćemo od sada moći da poništimo svaki brzopleti i nepromišljeni potez. Smatram da svaka taktička igra ovog tipa mora da poseduje ovu opciju, tako da mi je drago što su developeri poslušali komentare zajednice. Implementiran je i cross-platform multiplejer, tako da ćemo od sada moći da se takmičimo sa igračima na PC-u i mobilnim uređajima istovremeno. Takođe, čini se da su neki nivoi izmenjeni, ali u dosta manjoj meri. Iako mi se ne dopada što težina u nekim momentima naglo raste i što neki sistemi ne funkcionišu onako kako se očekuje, mislim da će se Warbits Plus dopasti ljubiteljima taktičkih igara i svima onima koji žude za još jednim Advance Wars naslovom. Warbits Plus je dostupan za PC, Android i iOS Autor: Milan Janković Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i pridružite se našoj Discord grupi za sve vesti o gejmingu. Pretplatite se na Play! Newsletter * indicates required Email Address * The post U pokretu: Warbits Plus appeared first on PLAY!. Pročitajte kompletan članak na PLAY! sajtu
    • Eto, bukvalno si objasnio zasto smo imali samo 6 udaraca u gol na 3 utakmice, i dali samo jedan gol. 😄 I to je to, jbg, mozes da se nerviras, ili da se pomiris sa tim da cemo narednih 10 god samo da padamo, jer bukvalno nemas mladje generacije koje bi mogle da stasaju za naredna takmicenja (mislim da su kadeti bese dobri, ali to su fazon klinci od po 15-17god). Znaci, i da se probere tu 5-6 solidnih klinaca, u najboljem slucaju verovatno mozes da ih ocekujes na nekom nivou Gudelja ili Maksimovica, za 10+ god. Pod uslovom da igraju redovno u normalnim klubovima i ligama, sto u danasnje vreme bas nemamo. Edit: Evo koliko sam napisao ovo, otvorim twitter, i vidim da je Partizan izgleda prodao mladog Bazdara (20god, buduca nada) jebenom Al Ainu iz Abu Dabija, za 3 miliona. To je to, precrtaj jos jednog koji je mogao da bude novi Mitrovic. Totalno iskrivljene vrednosti, niko od nasih fudbalera ne misli na karijeru, nego - daj da uzmem pare sto pre, i cao.
    • Danci igrali koliko im je bilo potrebno. Isto kao i Englezi. A na konto taktike (kad se svi pravimo pametni - iskazujemo svoje misljenje) - ima li koga da nije ocekivao da ce Belingem da nadskoci Zivkovica? 😄   
×
×
  • Create New...