Jump to content

Samo pitanje za pro Klanove u vezi WCG-a


Recommended Posts

Dobro ajde sada swiperu nemoj i ti da smaras ovde.....

Reci mi da ce kgb, mojo, plato, i sve ostale igraonice u gradu i igraonice iz drugih gradova u saradnji sa vama da instaliraju source sa svim patch-evima u roku od nedelju dana i da ce moci u ove 3 pomenute igraonice da se igra na netu isti i onda pricaj tako kako pricas!!!!

Fora je sto nema gde da se igra i vezba i zato ne mozete da ga stavite kao glavnu igru.

Mnogo je lakse kada se dobije pobednik u 1.6 na wcg-u da se zatrazi od jedne igraonice da osposobi source da se igra na netu ili da ta ekipa kupi 5 originala pa da igraju na svojim cd-keyevima. A ne ovako, jer pola ekipa nema gde da ga IGRA ! ! !

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate bjeli favoriti ili ne ja iskreno ne zelim da igram to govno osim ako se plasiram u singapur. I onda bi posvetio 2 3 nedelje njemu ne vise. Ali ovo sto nas teraju sada da igramo usrani CS:S je da oprostite sisanje kurca. Sisanje kurca je zato sto ne mora obacezno da se igra. Sto Bjeli kaze i ovako usrana scena mislim da ce pasti na minimum minimuma ako se takmicenje odrzi u source-u !!!

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Ja pozdrzavam SOURCE u svakom pogledu i navijam da se on igra na WCG qualiju kod nas !!!!!!!!! [:D]

Podrzavaj ti sta ocesh, ali koga to interesuje kad ti nisi igrac nego samo radnik u igraonici ! Nisi igrao klasnki kanter vec 2 godine zato se suzdrzi komentara ! I kao drugo, kao coach KGB ekipe ne bi trebao da kontrirash njihovom mishljenju !

Link to comment
Share on other sites

bicu kratak... ako nemamo klanova koji igraju source onda ne bi ni trebalo da uchestvujmo na wcg-u u igru koju ne igramo... samo toliko...

hvala bogu pa jedan pametan reply na celoj temi.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Podrzavaj ti sta ocesh, ali koga to interesuje kad ti nisi igrac nego samo radnik u igraonici ! Nisi igrao klasnki kanter vec 2 godine zato se suzdrzi komentara !  I kao drugo, kao coach KGB ekipe ne bi trebao da kontrirash njihovom mishljenju !

Dobro da li lud si ti ?!?! Ja imam prava na moje misljenje, to sto sam coach ekipe to nema veze, a to da li tje se igrati SOURCE ili 1.6 iskreno vise bih voleo da se igra SOURCE, zasto ? Pa brate bas zato , sto mislim onda da ce biti mozda vise favorita za singapur, a ne da gledamo uvek samo "KGB,MOJO,4gl (nema je vise) " itd.. klanove, te jake ekipe ne bi trebale da se plase igranja SOURCE-a , zasto ? Pa zato sto vec imaju "taktike" samo sto se eto da kazemo "PLASE"...

A to da ja nisam igrao 2 god klanski ??? Ne znam odakle ti to, nisam igrao za KGB nit verujem da tju igrati , ali sam igrao sa nekim drugim ekipama non stop da bih ostao u nekoj da kazemo formi...toliko...[:D]

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

te jake ekipe ne bi trebale da se plase igranja SOURCE-a , zasto ? Pa zato sto vec imaju "taktike" samo sto se eto da kazemo "PLASE"...

Da je tako prosto niko se ne bi bunio.To je skroz druga igra i taktike koje su uspevale u 1.6 ovde neće paliti.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Upravo to ! Source nije uopste ista igra , slicnija je Doomu nego kanteru ! I ne treba da ima vise favorita , sta treba da mi se smatra kao favorit tvoja ekipa ili neka tamo iz ko zna odakle koji nikad u zivotu nista u ovom kanteru nisu uradili i ne zasluzuju aman ni najmanje da odu bilo gde napolje da nas predstavljaju !

Link to comment
Share on other sites

ja isto kao vecina ne podrzavam source. ali bi ga igrao ako mora. Ne verujem da bi ga "obicni" igraci prihvatili s obzirom da se u vukovim igraonama igra josh uvek 1.5(kad god ih pozovem da igramo 1.6 dobijem komentare 1.5 ZAKON i slicno" tako da bi ubili maxsimalno nasu cs scenu koja je sve gora i gora po meni.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Upravo to ! Source nije uopste ista igra , slicnija je Doomu nego kanteru ! I ne treba da ima vise favorita , sta treba da mi se smatra kao favorit tvoja ekipa ili neka tamo iz ko zna odakle koji nikad u zivotu nista u ovom kanteru nisu uradili i ne zasluzuju aman ni najmanje da odu bilo gde napolje da nas predstavljaju !

Dobro ne smaraj 4um , cekam te sutra na kafi [:D]

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa hyberom i jasonom u potpunosti mada me kopka mario ali opet svhatite nemamo gde to da igramo/vezbamo

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rece neko malo pre na mircu Mikica je smislio sjajnu stvar!!! Ja vama CSS na WCG-u, vi morate da kupite od mene HL2 da bi vezbali raspali CSS pa se jebite..A ja sebi pare u dzep..I cao zdravo...A vi vidite sta ce te...e ljudi aj se kladimo da ce i ove godine da budu TFT monitori kao i prosle..Sigurno su im stigli neki mailovi da je bolje igrati na takvim monitorima [:D][:D][:D] ..

McGulash (Stepa) - U Zemunu zhive 4 choveka: ti (pokazuje na dodza), opti i josh jedan lik

Link to comment
Share on other sites

problem je shto se vi mnogo tripujete, wc3 su proshle godine menjali na svake 2/3 nedelje, i to kompletno, od novih heroja, promene jedinica, armora, i sl, znachi igru su celu okrenuli u godinu dana, pa nismo videli nikoga da se buni, vec se samo buni ovde nekolicina ljudi

@toki: a po chemu je kgb prosle godine zasluzhio da ide (nemam nishta protiv ljudi iz kgb-a, da ne shvatite ovo ko hejt), jednostavno hs nije dobio vizu i prirodno je bilo da ode kgb umesto njih kao drugi, isto i duke u wc3 iako nije uzeo, znachi nisu zasluzhili svojom igrom. Prosle godine se isto tako prichalo da je zasluzio da ide mojo ili kgb, a ne hs jer je wcg jedini turnir koji su oni osvojili, dok su druge ekipe stalno uzimale ostale turnire.

To diskutovanje kolko je ko zasluzhio a ko ne ne vodi ka nichemu, jer mozhemo da se raspravljamo do sutra.

Dalje 1.6 jeste prilagodljiviji nashoj sceni, to se slazhem, ali ljudi od septembra, oktobra ce se igrati source svuda, i to je neminovno, i po meni bolje je da se prelomi ovako nekim vecim turnirom, jer ako se to ne uradi igracemo/cete 1.6 dok se po svetu uveliko bude igrao sors, ko i sa 1.5 i 1.6 pa cemo uvek da kasnimo u svetu(niko u manjem mestu/igraonici se nece usuditi da pravi sors turnir ako ga npr ne progura wcg, jer ce se plashiti da pro ekipe nece doci). Ovo je samim tim prilika da ako se ovde ekipe navezbaju, da po prvi put u singapuru na novoj igri i mi neshto uradimo. A da se ne lazhemo, na drugom topicu niko nije mogao da nabroji 10 aktivnih ekipa, o kojoj to sceni govorimo. Sve vece ekipe ce igrati sors ili 1.6, nishta bitnije se ne menja, samo po meni ovako ostale ekipe imaju vishe shansi, narochito one slabije.

p.s. nadam se da necete skapirati ovo kao hejt i sl, pa da idemo opet u neku raspravu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ljudi znam da sam ja medju poslednji ljudima koji se pitaju, a i koje bi trebalo da zanima shta ce se igrati na nashim kvalifikacijama, ali evo da iznesem svoje mishljenji, mislim da je dobra ideja(ako nije prekasno za to):

Na kvalifikacijam za WCG u singapuru definitivno treba da se igra CS:S, kvalifikujesh se za igru koja se tamo igra to je logicno. I josh ako bi ishla ekipa koja pobedi u CS 1.6 ona bi u CS:S-u moguce bila i dosta loshija od one koja bi pobedila u CS:S-u, a naravno da hocemo da postignemo neshto i tamo(dobro sad u nashem sluchaju - da se ne obrukamo previshe [:)] )

A shto se tiche CS-a, ja predlazhem da se organizuje turnir u njemu kao shto ce biti organizovan i u:

WarCraft III : Dota

Quake 3

Unreal Tournament

PES-4

znachi klasichan turnir, koji ce igrati ekipe koje nece ili nisu u mogucnosti da se spremaju za CS:S.

Toliko od mene...

Link to comment
Share on other sites

high ti vishe ne igrash cs i kazesh da je sve jedno dali cs 1.6 ili source...A da si nastavio da igrash za 4gl sigurno se nebi slozio da se igra source...

high i highl1 su 2 osobe :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ali ni jedan ni drugi ne igraju vise cs ;)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...