The Boys
Završih i ovo! 🙂 Ne planiram da gledam bilo šta od spinoffova i ovo sam "jedva čekao" da odgledam do kraja.
Podsetile su me ove neke finalne epizode na The Happy - https://www.imdb.com/title/tt2452242/ pomalo. Ali u svakom slučaju mnogo već viđenih fora, generalno se priča ponavlja, nisu ni mogli da smisle ništa novo, Homelander stalno sa idejama kako će da zavlada svetom ovi stalno da ga spreče ali nešto ih zezne! onda jure neki lead koji ima game changing stvar, da bi se ispostavilo da to baš nije tako. Deep sa krizom identiteta već 3 sezone unazad, Eni uvek zakasni pola minuta gde treba da dođe i tako.
Onda ovaj
tako da ono, ok je da su i ovo okončali.
Nemam problem sa ovim fan hejtom oko marketinga koji je bio malo "misleading" u odnosu na ono što se desilo na kraju, jer da se desilo rekli bi "jao sve ste nam spojlovali", tako da bih rekao da je objektivno ocena finala slabija zbog toga, iako samo po sebi nije nešto puno drugačije u odnosu na prethodne epizode.
Ali da su ga razvukli jesu i dobro je da su skapirali da završavaju - baš bi bilo mučenje da su ga razvukli još jednu sezonu.