Jump to content

King's Bounty: The legend


brue

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koja je zemlja od dwarfova i kako dolazim do onog Kordar-a ? Hocu odmah da otvorim sve "duhove u kutiji". Mislio sam da je cepelinom,al sam naishao na kornjacu i opeglao je ko zeca [:D] Sad kad sam dobio aoe dmg od lizarda ko da sam se ponovo rodio :P

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

trazio sam na netu neki guide walktrough ali nema nista :(

ne znam kako da dobijem horsemana ili knighta

imash u greenwoodu u onom sharenom shatoru(klasika)

normal mi je prelak i nije zanimljivo...krecem od pochetka na imposible

edit: recimo da sam skoro ochistio prvo ostrvo(kvestovi i kripovi) i da imam 150k, ZENU I 3 MALE DECE :))

jebesh to...bolje mi je da moram stalno da troshim kesh, da se cimam u bitkama itd

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Pa znam da ima, ali ja dok ne ubijem sve sto mrda na mapi ne idem dalje :P

Tako treba, to sam i ja radio :) ali da si isao svuda i ubijao svuda, ne bi pitao za death alley!!! :P

Hardcore grinderi :D, Nije ni cudo sto smo igrali Silkroad :)

Pa nisam isao u death valley jer nisam ocistio Great forest DOHHH :P, kad bude mrtvo sve iznad povrsine silazim ispod, stfu :D

Link to comment
Share on other sites

Gtfo naab!! :D

Hahaha, mrzim te grinderske navike, pokusavam da pobegnem od igrica sa grindom, ali sta ces, jednom farmer uvek farmer ^_^

Btw. konjanike mozes posle unajmiti i u pocetnom zamku kod kralja, samo treba da odradis storyline do odredjenog dela.

Link to comment
Share on other sites

Doshao sam na Freedom Isle lvl 8 war i malo je reci da imam velike gubitke ili ne mogu da pobedim.Moguce da je do mog setup-a posto furam manje "jachih" jedinica 15archmage,25+ inq,15 knight,15+ancient bear...a na letim na 180+ x5 armije.Koliko mi se cini bolje bi mi islo da imam 200+ strelaca i ostalih sranja nego ovakvu kombinaciju ?

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao slicnu kad sam dosao dotle, cenim da si i ti mag po broju jedinica koje imas u armiji :P cepaj ih fireball-ovima i ice snakes-ima i uzivaj :) western islands su onako zajebani malo u pocetku ali ocistices ih, samo polako. Inace eastern islands su laksi ali ja sam isao redom tako da su posle bili prelaki.

Mada kad se bolje prisetim, mislim da sam u to vreme mogao max 8-9 konjanika, mozda ti i nisi mage :D no svejedno, udri brigu na veselje ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...