Jump to content

Red Alert 3 - OUT


ChemerBoy

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

shvatili smo svi, samo mi je bilo malo tesko da poverujem da nisi pratio scenu.... :D

Ali hajde...nema mp, ima samo 4 sp kampanje i jedino moze da se downloaduje...nema ga u prodavnicama i nece ga biti....a verovatno ima puno ljudi koji ce kupiti, ne bi EA to napravio da nema trzista da se zaradi josh para...

Ionako su u saopstenju rekli... Our community wanted more story, more campaign, more units, more live actor cut scenes...and we are giving them just that... dakle... 1032810239109238109283 retarda sa official foruma igra samo SP...eto...i hajde sad vracaj se na MP, i zaboravi Uprising... :D

[#10211] You may only use up to 0 images in your signature. <3

Link to comment
Share on other sites

shvatili smo svi, samo mi je bilo malo tesko da poverujem da nisi pratio scenu.... :D

Ali hajde...nema mp, ima samo 4 sp kampanje i jedino moze da se downloaduje...nema ga u prodavnicama i nece ga biti....a verovatno ima puno ljudi koji ce kupiti, ne bi EA to napravio da nema trzista da se zaradi josh para...

Ionako su u saopstenju rekli... Our community wanted more story, more campaign, more units, more live actor cut scenes...and we are giving them just that... dakle... 1032810239109238109283 retarda sa official foruma igra samo SP...eto...i hajde sad vracaj se na MP, i zaboravi Uprising... :D

ma nije mi zanimljiv trenutno ra3, igram war i bas mi je do jaja^^

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

ma nije mi zanimljiv trenutno ra3, igram war i bas mi je do jaja^^

ako mislis na dow2 onda ql.... sadly ja trenutno nemam tehnickih mogucnosti da ga igram :D (citaj- SRANJE COMP!)....... :S josh sam na RA3 zato sto mogu da odigram MNOGO partija za veoma kratko vreme...i to mi je mnogo ql...

[#10211] You may only use up to 0 images in your signature. <3

Link to comment
Share on other sites

ako mislis na dow2 onda ql.... sadly ja trenutno nemam tehnickih mogucnosti da ga igram :D (citaj- SRANJE COMP!)....... :S josh sam na RA3 zato sto mogu da odigram MNOGO partija za veoma kratko vreme...i to mi je mnogo ql...

war3 bre =) ali uzimam sad dow2 kazu ima 26k ljudi vikendom, znaci mnogo popularan RTS i ima zilion turnira (citaj WCG =) igras jos uvek ra3? kakva je scena sad? garant pola likova vec otislo...

www.mmc4life.com

Link to comment
Share on other sites

mislis da ce biti dow2 na WCG-u? To bi bilo nice...

Sto se tice RA3...nisam igrao jedno nedelju dana...i uspeo sam da propustim izlazak 1.09 :S, uprao trazim balance change da vidim sta se desilo.... i reko bi da svi dobri igraci josh igraju...nece bataliti niko do sc2...

i btw... daj b.net acc... -_-

[#10211] You may only use up to 0 images in your signature. <3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Jel zna neko kako da podesim da radi Red Alert 3 u lanu izmedju 2 kompa sa windows 7.

Nestalo mi je ideja.... sve oko firewalla je namesteno, ali jednostavno ne vidim igru na drugom kompu i suprotno.

Jel mora da se cacka nesto oko portova? Dajte bilo koji savet koji ce pokrenuti igru preko lana.

Ako nesto znaci, sve ovo sam instalirao :

15ouvk6.jpg

Edited by Failure.Sanitarium
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...