Jump to content

Red Alert 3 - OUT


ChemerBoy

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cim jedan gamer pocne da vodi monolog na topic-u, naziru se losi znaci... [;)]

Svi su sada u fazonu:

- Gle, snezni vuk!

zdrsh, zdrsh, zdrsh...

- ubio si sneznog vuka!

- dobio si xyzw XP-a.

- vuk je ispustio belo (ali pazi, nije sivo, vec belo) krzno, ocnjak, severnu ledenu jabuku i 200 dinara...

- Gle, jos jedan snezni vuk!

zdrsh, zdrsh, zdrsh...

...

Edited by Death Egg
MSc
Link to comment
Share on other sites

Ne. Nemam dovoljno vremena da igram igre da bi mi se isplatilo da uzimam original. [b)]

Sa druge strane to znachi da imash dovaljno zivota ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja sam poludeo od ovog sranja... EA je nevidjeno govno... znaci igra mi tacno ne radi...kad nadjem gejm online loading stane na 96% i dobijem disconnect window... i tako svaki put... customer support je nevidjeno govno... sistem mi salje neke odgovore u kojima pokusavaju da mi objasne kako funkcionisu ruter i internet itd...trenutno se smaram na nekim adminima na Help forumu ali njih isto boli qrac sto nekom tamo liku na drugom kraju sveta igra ne radi... -_-

i btw...podrzavam predlog za tour... ja prvi hocu da igram protiv njega...zar nije bolje da igras vs nekog koga je teze dobiti... ionako zbog ovog sranja nisam odigrao ni jednu partiju protiv zivog protivnika... :D

[#10211] You may only use up to 0 images in your signature. <3

Link to comment
Share on other sites

ma sranje... samo treba da se forwarduju ovi portovi 2049, 29910, 80, i da u settings izaberes svoj IP...ne secam se koje su oni portove napisali na njihovom tech support-u, ali ocigledno nisu ovi...jer sam to ranije probao, i nije radilo...ovi su navodno za CNC3:TW, barem tako rece onaj lik sto mi je ostavio link ka svom postu na njihovom forumu....

EDIT: Hajde sada da igramo, ili ovo igra samo Lav, a ostali bleje na forumu...

Edited by cowssaymoo

[#10211] You may only use up to 0 images in your signature. <3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...