Jump to content

zanimljivi video klipovi


Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=518XP8prwZo

Kseniya Simonova - Sand Animation (Україна має талант / Ukraine's Got Talent)

o boze... nesto najbolje sto sam video

naleteh danas na ovo na netu, nisam video ranije, pa reko da podelim sa braćom al sam podučen prethodnim greškama prvo lupio Search na zanimljivim klipovima, kad ono naravno bilo... pa reko da bar bumpujem...

long story short - vrhunski, ostao sam bez reči

šteta samo što ne razumem ukrajinski i što jako malo znam o njihovoj i ruskoj kulturi ...

p.s. jbj

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

naleteh danas na ovo na netu, nisam video ranije, pa reko da podelim sa braćom al sam podučen prethodnim greškama prvo lupio Search na zanimljivim klipovima, kad ono naravno bilo... pa reko da bar bumpujem...

long story short - vrhunski, ostao sam bez reči

šteta samo što ne razumem ukrajinski i što jako malo znam o njihovoj i ruskoj kulturi ...

p.s. jbj

Pricha je o drugom svetskom ratu.

Moji roditelji su zhiveli u mirnom mestu, ali onda je pocheo rat i morala smo da izbegnemo. U izganstvu mi se rodio mladji brat. Rat se proshirio na celu zemlju i krenula je mobilizacija. Moja majka je dobila pismo, da je postala udovica. Sahranili smo oca Majka ja i mladji brat na spomeniku komunistichkih heroja (jer nisu mogli da ga vrate) ali sa verom u boga. Nakon toga sam rodila dete sa mornarom koji je ili izgubljen u tom periodu ili je uspeo da se vrati kao pobednik (malo zbunjuje to shto je napisala 1945)

Devojka je stvarno car.

Live on stage, the sand animator wordlessly tells the story of the Nazi invasion of the Ukraine, with idyllic scenes transformed into war-ravaged landscapes, civilians fleeing, and a pretty girl aging before our eyes into a grieving old widow and, then, a tomb for an unknown soldier.

The clear metaphor is that life and all we dream and build is as ephemeral as sand being whisked across a tableau.

Mada ja mislim da je pre ovo moje...a i njima je konfuzan kraj :D

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

A jebo mater...sad najbolje da zovu ove likove sto crtaju po ulicama sa sprejevima,to je isti nivo kao i ta Ukrajinka.Jedino vredno pomena u tom klipu je jbj

Ako ti sa sprejevima na ulici smisle upola dobar scenario sa sve muzikom i metaforu, ja idem go knez mihjalovom.

Nadam se da kachish da je pomeranje peska najmanji deo toga shto je ona pobedila na Ukrainskom "Talentu"? Da crta mozhe bilo koji umetnik i to je vec vidjeno ko ti sprejashi.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Random anime serija , ali pustite clip od 0:44 i provalite background ziku

http://www.youtube.com/watch?v=FqtOlPyBbCQ

nema sta , osvojili smo svet XD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ljudi, ne mogu nikako da nadjem onaj "life glorifying" klip, gde ide neki slideshow i kratki snimci, dok narator kenja o zivotu sa nekim epic glasom.

ovde je bio postavljen, a ne mogu da ga nadjem pa da me 'ebes.

ako znate koji je to klip, dajte link pls.

edit: da ne bude oftopik:

http://www.youtube.com/watch?v=BkdG8pAub9o

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

ljudi, ne mogu nikako da nadjem onaj "life glorifying" klip, gde ide neki slideshow i kratki snimci, dok narator kenja o zivotu sa nekim epic glasom.

ovde je bio postavljen, a ne mogu da ga nadjem pa da me 'ebes.

ako znate koji je to klip, dajte link pls.

Da nije ovo?

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Extra video :)

Bas te nekako pogodi, za razliku od drugih...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...